PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 BlackBerry bėhet me dyqan tė vet online aplikacionesh

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4200
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: BlackBerry bėhet me dyqan tė vet online aplikacionesh   Thu Mar 05, 2009 2:22 pmQysh nė muajin janar kompania RIM ua ka hapur dyert e veta programuesve zhvillues tė cilėt dėshirojnė tė pėrpunojnė aplikacione pėr BlackBerry. Tani dyqani online bėhet edhe me emėrtimin e vet zyrtar - BlackBerry App World.
Sikur qė kanė bėrė edhe lojtarėt tjerė nė kėtė pjesė tė industrisė si Apple e Google, kėshtu edhe RIM ka vendosur tė hap dyert e veta pėr programuesit tė cilėt dėshirojnė tė pėrpunojnė aplikacione pėr pajisjet BlackBerry.

Tani, pasi qė ėshtė pėrcaktuar edhe emėrtimi zyrtar BlackBerry App World, ky shėrbim ėshtė i gatshėm pėr punė dhe do tė duhej qė, sipas paralajmėrimeve, tė realizohet gjatė kėtij muaji.

Pronarėt aktual tė pajisjeve BlackBerry do tė munden qė nė to tė shkarkojnė aplikacionin pėr qasje nė BlackBerry App World, derisa pajisjet e ardhshme do tė shiten automatikisht me tė. RIM planifikon tė paraqes edhe versionin e shėrbimit BlackBerry App World pėr desktopė, mirėpo tani pėr tani do tė ofrojė vetėm atė pėr pajisjet mobile.

Data e saktė e fillimit tė punės se BlackBerry App World do tė bėhet publike nė kėtė adresė.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
BlackBerry bėhet me dyqan tė vet online aplikacionesh
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: