PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Klip i pėlqyeshėm i Afėrditės

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4164
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Klip i pėlqyeshėm i Afėrditės   Thu Mar 05, 2009 2:24 pmE dashura e Shpat Kasapit, Afėrdita Dreshaj, kėto ditė ka lansuar videoklipin e saj debutues nė muzikė, ndėrsa edhe kėnga edhe klipi duket se do tė mirėpriten nga publiku.
Kėnga titullohet "Nėse je burrė" dhe ėshtė kompozuar prej Gabro, ndėrsa tekstin e ka shkruar Avni Qahili. Para realizimit tė kėngės, Afėrdita kishte pohuar se karriera e saj muzikore do tė varet nga suksesi i videoklipit tė parė.

Nėse ky videoklip pėlqehet nga publiku, atėherė shumė shpejt pritet edhe realizimi i tre videoklipeve tjera nga Afėrdita.

[size=7]Mė poshtė videoklipi i kėngės "Nėse je burrė":


_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Klip i pėlqyeshėm i Afėrditės
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Shtypi Ditor :: VIP-
Jump to: