PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Perry nuk ngutet me linjėn e modės

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Perry nuk ngutet me linjėn e modės   Thu Mar 05, 2009 2:26 pmYlli i muzikės pop, Katy Perry, ka refuzuar tė shpejtojė me lansimin e linjės sė saj tė modės, duke thėnė se do tė kalojnė vite derisa ajo t’i kompletojė planet e saj.
Hitbėrėsja e kėngės “I Kissed A Girl” ka nėnshkruar njė kontratė pėr tė dizajnuar koleksionin e saj tė modės tė bazuar nė stilin e saj personal. Mirėpo, Perry dėshiron tė dėshmojė se dizajnimet e saja do tė jenė tė njė kualiteti tė lartė, prandaj ka kėrkuar shumė kohė qė tė fokusohet nė kėtė projekt.

“Njė kohė ka qenė vetėm njė ambicie, ndėrsa tani gjėrat kanė filluar tė shkojnė mirė pėr mua. Do tė mė duhen sė paku dy vite pėr t’ia filluar mirė dizajnimit. Nuk dėshiroj tė bėj diēka tė ngutshme dhe jo tė mirė”, ėshtė shprehur kėngėtarja.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Perry nuk ngutet me linjėn e modės
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Shtypi Ditor :: VIP-
Jump to: