PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Theron dėshiron role nė komedi

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Theron dėshiron role nė komedi   Thu Mar 05, 2009 2:26 pmAktorja Charlize Theron ėshtė e vendosur tė marrė pushim nga tė bėrit e filmave tė trishtueshėm, ashtu qė projekti i saj i ardhshėm do tė jetė njė komedi.
Aktorja nga Afrika e Jugut, e cila fitoi Oskar pėr paraqitjen e saj tė trishtuar nė filmin e vitit 2003, “Monster”, ėshtė e etur tė luajė role mė serioze dhe ka kėrkuar nga bosėt e Hollywoodit, ta caktojnė at nė ndonjė komedi ose muzikal.

“Po filloj tė kuptoj se nėse ka njė emėr femre nė skenarėt e trishtuar dhe fatkeq, emri im vjen i pari... por filmi i ardhshėm do tė jetė komedi”, ka thėnė aktorja.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Theron dėshiron role nė komedi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Shtypi Ditor :: VIP-
Jump to: