PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Zanetti: Interi do tė fitojė nė Old Trafford

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3889
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Zanetti: Interi do tė fitojė nė Old Trafford   Fri Mar 06, 2009 1:43 pm

Manchester United dhe Inter do tė ndeshen nė Old Trafford pėr ndeshjen kthyese tė 1/8 tė finales sė Ligės sė Kampionėve tė mėrkurėn mbrėma, ndėrsa kapiteni i zikaltėrve, Javier Zanetti, thotė se ata do tė udhėtojnė nė Manēester pėr fitore.
“Padyshim se ky ėshtė kundėrshtari mė i fuqishėm me tė cilin jemi pėrballur, por jam i bindur se kjo skuadėr e Interit mund t’i eliminojė ata”.

“Nuk do tė gabojmė duke u mbrojtur, por do tė hymė nė fushė pėr fitore. Ata kanė vullnet tė madh dhe ne mund t’i dėnojmė me kundėrsulme. Mendoj se nėse qėndrojmė nė mbrojtje dhe i presim ata tė sulmojmė atėherė mund ta humbim mundėsinė pėr t’i eliminuar”, ka thėnė argjentinasi.
Back to top Go down
View user profile
 
Zanetti: Interi do tė fitojė nė Old Trafford
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: