PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Marchionni: Chelsea favorit pėr t’u kualifikuar

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3915
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Marchionni: Chelsea favorit pėr t’u kualifikuar   Fri Mar 06, 2009 1:50 pm

Mesfushori i Juventusit, Marco Marchionni, ka folur para ndeshjes kthyese tė Ligės sė Kamionėve kundėr Chelseat, e cila zhvillohet tė martėn mbrėma nė Torino, duke favorizuar Blutė si skuadėr e cila mund tė vazhdojė tutje.
“Ditėt nė vijim janė ‘tė nxehta’ pėr ne. Takimi kundėr Torinos (tė shtunėn) ėshtė njė derbi dhe ka rėndėsi tė madhe pėr tifozėt, po ashtu mund tė na mbajė gjallė shpresat pėr Scudetto”.

“Pas kėsaj kemi ndeshjen mė tė rėndėsishme nė kėtė periudhė tė kėtij sezoni: ndeshjen kthyese tė Ligės sė Kampionėve”.

“Ne kemi humbur, prandaj ata kanė pėrparėsi. Mendoj se Chelsea i ka 70% tė mundėsive pėr tė vazhduar tutje, ndėrsa ne 30%, sepse ata e fillojnė ndeshjen nga fitorja”.

“Ne e kemi mundėsinė e fundit tė martėn dhe duhet ta shfrytėzojmė atė, pasi qė e luajmė ndeshjen mė tė rėndėsishme tė sezonit”, ka pėrfunduar mesfushori.
Back to top Go down
View user profile
 
Marchionni: Chelsea favorit pėr t’u kualifikuar
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: