PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ramos: Do tė luftojmė deri nė fund

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3642
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ramos: Do tė luftojmė deri nė fund   Fri Mar 06, 2009 1:51 pm

Real Madridi do tė japė maksimumin edhe nė La Liga dhe nė Ligėn e Kampionėve, ka deklaruar trajneri Juande Ramos.
“Ndeshja nė Anfield ėshtė shumė e rėndėsishme pėr ne, mirėpo tė shtunėn ne kemi njė derbi, dhe meqenėse i jemi afruar aq shumė Barcelonės, nuk guxojmė tė dėshtojmė tani. Do tė luftojmė deri nė maksimum, edhe nė Ligėn e Kampionėve edhe nė Primera Division”.

“Pėr ne ndeshja nė Anfield ėshtė njė finale dhe ne duhet t’i fitojmė finalet. Madridi mund tė fitojė kudo, dhe unė jam i bindur se ne do t’i kemi shanset tona tė cilat duhet t’i shfrytėzojmė pėr tė krijuar avantazh”, ka thėnė Ramos pėr “Marca”.
Back to top Go down
View user profile
 
Ramos: Do tė luftojmė deri nė fund
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Dasma Shqiptare
» RRUSHJA E REXHES NĖ FUND T`LIVADHIT
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET
» Jorgo Telo:BABAI I "SKIFTERĖVE" (Ish Presidentit Bill Klinton) =Poemth-baladė= Kush i thotė vetes burrė Gjer nė fund i shkon njė fjale. I
» Ramiz Dėrmaku-Pėrkujtim: Bardhyl Ajeti - Kolegė, Kolumnist, Gazetar dhe Atdhetar?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: