PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Hleb i interesuar pėr Bayern Munichun

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Hleb i interesuar pėr Bayern Munichun   Fri Mar 06, 2009 1:53 pm

Mesfushori i Barcelonės, Alexander Hleb, thotė se ai mund tė kalojė nė Bayern Munich, nėse nė adresė tė tij arrin njė ofertė nga kampioni gjerman.
Ish-ylli i Arsenalit po kalon njė periudhė tė vėshtirė tek lideri i La Ligės, pas transferimit tė tij gjatė verės sė kaluar dhe mund tė huazohet nė ndonjė klub tjetėr gjatė kėsaj vere.

“Jam mu nė vitet mė tė mira tė karrierės time dhe nuk dua t’i kaloj kėto vite nė stol. Bayern Munich ėshtė njė klub i veēantė dhe interesimi i tyre pėr mua ėshtė njė nder emocionues”, ka thėnė 27-vjeēari pėr Bild.

“Nėse ndonjė klub si Bayerni interesohet, kjo ėshtė vėrtet e shkėlqyeshme, pėr secilin. Bayerni ėshtė ndėr ekipet mė tė mira nė botė”, ka shtuar mesfushori bjellorus.
Back to top Go down
View user profile
 
Hleb i interesuar pėr Bayern Munichun
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: