PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Torres rikthehet kundėr Realit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3915
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Torres rikthehet kundėr Realit   Fri Mar 06, 2009 1:54 pm

Sulmuesi i Liverpoolit, Fernando Torres, pritet tė jetė i gatshėm pėr ndeshjen e kthimit tė Ligės sė Kampionėve kundėr Real Madridit qė zhvillohet e tė martėn nė Anfield.
Torres ka munguar nė fushė qė nga ndeshja e parė me Madridin dhe kishte dyshime se ai mund tė mungojė edhe nė dy ndeshjet e radhės, kundėr Realit dhe kundėr Manchester United.

“Shpresoj tė jem i gatshėm pėr tė dyja ndeshjet, pasi do tė jenė dy ndeshje tė mėdha. Gjuri mė ka shkaktuar disa probleme dhe procesi i rikuperimit po zgjat mė gjatė se qė kam shpresuar”, ka thėnė Torres.

“Sidoqoftė jam shumė optimist se do tė jem i gatshėm pėr ndeshjen ndaj Real Madridit dhe nėse gjuri im reziston, do tė jem po ashtu edhe nė Old Trafford”, ėshtė zotuar spanjolli.
Back to top Go down
View user profile
 
Torres rikthehet kundėr Realit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sinan Kastrati:Pėr dhe "kundėr" Rugovės
» Vaksinė e re kundėr gripit tė derrave
» Trimi i pamposhtur Kapidan Marka Gjoni (1861-1925) pėrballoi ēdo sulm tė armiqve kundėr Mirditės Nga:Tomė Mrijaj
» Gjergj Kabashi: Revoltė shqiptare apo "protesta arabe" kundėr aksionit policor "Monstrum" nė Shkup

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: