PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Van der Sar lavdėron mbrojtjen e Manchesterit

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3760
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Van der Sar lavdėron mbrojtjen e Manchesterit   Fri Mar 06, 2009 1:55 pm

Portieri i Manchester United, Edwin van der Sar, ka vetėm fjalė tė mira pėr mbrojtėsit e tij kėtė sezon.
“Nuk kam luajtur prapa ndonjė dyshe mė tė mirė mbrojtėse tė qendrės se Rio Ferdinand dhe Nemanja Vidic. Mėnyra se si ata pėrshtaten ėshtė e shkėlqyeshme. Por edhe kur Rio ose Nemanja janė jashtė, Jonny Evans ka bėrė punė tė mrekullueshme po ashtu”, ka thėnė holandezi pėr The Sun.

“Ka pasur ndryshime nė mbrojtje me Patrice Evra tė lėnduar dhe tė suspenduat dhe po ashtu me Gary Neville dhe Wes Brown jashtė. Por mbrojtja ka qenė mirė e organizuar dhe secili e din punėn e tij”, ka shtuar Van der Sar.
Back to top Go down
View user profile
 
Van der Sar lavdėron mbrojtjen e Manchesterit
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zyra per Mbrojtjen e Konsumatoreve: Leter e hapur drejtuar Kryeministrit Berisha
» Tė ndryshme!
» Ja si mė lavdėroi e pastaj mė sulmoi Riza Greiēevci

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: