PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Cannavaro do tė pėrfundojė nė Premierligė?

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Cannavaro do tė pėrfundojė nė Premierligė?   Fri Mar 06, 2009 1:57 pm

Agjenti italian Enzo Bronzetti nuk pret qė mbrojtėsi i Real Madridit, Fabio Cannavaro, tė rikthehet nė Serie A.
Kontrata e Cannavaros skandon nė muajin qershor dhe pėr tė interesim ka shprehur edhe ish-klubi i tij, Napoli.

Por superagjenti Enzo Bronzetti nuk mendon se mbrojtėsi italian mund tė rikthehet sėrish nė Serie A.

“Nuk e shoh Fabion nė Itali sėrish. Nuk ka ndonjė pėrparim nė bisedat me Napolin, dhe mendoj se mbrojtėsi i Realit do tė shkojė nė Angli ose Amerikė. Me Realin ai nuk mund ta rinovojė kontratėn, pasi pėr momentin nuk ka bord”, ka thėnė Bronzetti.
Back to top Go down
View user profile
 
Cannavaro do tė pėrfundojė nė Premierligė?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: