PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Barcoletat Ketu !!

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Barcoletat Ketu !!   Wed Feb 04, 2009 1:35 pm

ne lokalin e pylli ishte kamarier ariu.Vjen lepuri tape fare,ulet dhe i thote
lepuri-ari 2 birra te q..robt
ariu i sjell birrat dhe i thote-kujdes,se do te gozhdoj te dera
lepuri prape-ari 2 birra te q..robt
ariu prape i thote-hera e fundit,mbylle se te gozhdova
lepuri i thote prape-o ari a ke gozhda?
ariu-jo
lepuri- edhe 2 birra te q..robt

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3744
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 7:44 am

Ghetto Gold wrote:
ne lokalin e pylli ishte kamarier ariu.Vjen lepuri tape fare,ulet dhe i thote
lepuri-ari 2 birra te q..robt
ariu i sjell birrat dhe i thote-kujdes,se do te gozhdoj te dera
lepuri prape-ari 2 birra te q..robt
ariu prape i thote-hera e fundit,mbylle se te gozhdova
lepuri i thote prape-o ari a ke gozhda?
ariu-jo
lepuri- edhe 2 birra te q..robt

heheh :cheers:
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:23 am

--------------------------------------------------------------------------------
PALIDHJE


E ka pas njoni shpin te vorret edhe u tut shum me kalu ka vorret edhe nihere ka prit derisa vjen dikush e qon ne shpi ...
vjen ni plak edhe ja bon ky djali a bon bre me me percjell deri ne shpi se po tutna po more ja bon plaku...
kur shkon ne shtepi ky djali ja bon flm shum ...ky
plaku ja bon ska perser se edhe une jom tut kur jom kan gjall...
================================================== ========

Nje plak hyn ne autobus perplot tollovi,arrin deri ne mes te autobusit me plot veshtersi edhe kur e sheh nje djalosh i shtrir ne dy karrige.Djaloshit as qe i shkonte ndermend me e liru karrigen per plakun.Dhe nga nervoza plaku filloi te trokas me shkop.Djaloshit i shkon nerva dhe i thote axhe a mos ishte ma mire me ja qite nje gum apo llastik qati shkopi tend.Plaku ia kthen ma mire me ja pa qite babi yt llastikun nvakt e nuk ishe ti ktu
=========Cka dmth.UNMIK
LLASTIKU


Shkojne kta te haujt te UNMIK-ut me nje vend,edhe bajne disa intervista,dhe po e pysin nje plak ,si po jetoni axhe ne Kosove pas luftes ,AXHA: paj mire bre,
UN:po me serbe si po kalon,,a ka demokraci,,
AXHA:po mire more,po qysh ska demokraci,mos me pas demokraci edhe multietnicitet qysh po thoni ju ,sish kan as emri UNMIK,
UN:pse axha qka dmth UNMIK
AXHA:UNMIK dmth, Uniteti i nanes te millanit,Ilmijes,Kadris9pra dmth nana e serbit,ashkalis,e shqipatrit,
e ata tjerte si ka nxan ktu
UN:au axha na ke lshu mire ,qka dmth UNMIK!
================================================== =======
Moderatorja
E pyeten nje qytetar: "Me cilen moderatore te televizionit e kishe kalu naten"?
Qytetari u pergjegj: Nuk kallzoj se pastaj ma qi nonen Ramushi.
================================================== ========
KULLERAT


Skojn dy kullera per mu rigjistru ne fakulltet edhe nuk din sen,ni katunar ju nimon ne provim edhe masi dalin prej provimit i thojn kullerat ati katunarit hajde e pina ka ni caffe. Ai shkon edhe kur te ulen e vesin a je Hip hop a R N B ?Ai thot jo gashi jam une .
HOMOSEKSUALET
Ka ardh njani prej Zvicres ne Mitrovic edhe i pyt njerzit se a ka ketu homosexuala edhe ata i thon shko ne Gjakove ,ai shkon ne Gjakov edhe shkon me nje banes te njani troket ne der del nje burr edhe ky e vet a ka ketu homosexuala bre??ai ia kthen prit ta pyti gruen.
================================================== ========
PRALLA

Njeri u tregonte barcoleta disave dhe pas mbarimit ata vdiqen dhe ate e arestuan ne burg dhe njeri prej policeve i tha qe tja tregoje nje barcolete dhe ai i tha mos se do te vdesesh duke qeshur dhe me ne funde ja tregoje dhe polici nuk vdiq kur pas 1 muaji ai polici kishte vdekur(e ka kuptuar barcoleten

===========TE FTOHTIT


Ishte martu njehere nje bjondine me nje djalosh,dhe ne mbremje bjondina bjen ne nje krevet djaloshi ne tjetrin.diku ne me te nates bjondina deshiron te bejn sex dhe i thot hej e kam ftoht,djaloshi e merr nje qebe dhe e mbulon .Bjondina e perserit kete dhe nje here por djaloshi vepron prap e mbulon edhe me nje qebe .me ne fund thot me vete bjondina po ky qenka i hupt ti them drejt.Edhe i thot ,o djal a e din se une e kam nje bir (vrim )ne trup. jo valla ia kthen djaloshi-po pse nuk tregove me heret , po nga atje po te hyn te ftohtit
================================================== =====

TE FTOHTIT


Ishte martu njehere nje bjondine me nje djalosh,dhe ne mbremje bjondina bjen ne nje krevet djaloshi ne tjetrin.diku ne me te nates bjondina deshiron te bejn sex dhe i thot hej e kam ftoht,djaloshi e merr nje qebe dhe e mbulon .Bjondina e perserit kete dhe nje here por djaloshi vepron prap e mbulon edhe me nje qebe .me ne fund thot me vete bjondina po ky qenka i hupt ti them drejt.Edhe i thot ,o djal a e din se une e kam nje bir (vrim )ne trup. jo valla ia kthen djaloshi-po pse nuk tregove me heret , po nga atje po te hyn te ftohtit
================================================== ========
SHQIPTARI & BUBi

Del nje shqiptar ne gjermani me e shetit nje qen te vogel e te lesht sa si dallohej as kah e ka bishtin e as kah e ka gojen,tu shetit qeni e qon kamen dhe e pshurr shqiptarin ne kepuc.
Ky e shikon nje here dhe e nxjerr nje cope mish dhe ja qet.Po e sheh nje gjerman dhe quditet se qysh qeni e pshurri e ky po i qet mish,i afrohet dhe po e pyet pse veprove keshtu.Shiptari po i thot: O veq po du me e dit kah e ka kryet se ti kum qi nanen shkelum.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:23 am

U prish bota, u prish dynjaja,

dhe hupi krejt marrja.

Ra fustani, dul miniqi,

ma shum se shkolla, punon kafiqi.

Del plaku ne qershi,

e hek plistin mu ba mafi....!!

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:23 am

dy shok ecin
njoni e vet tjetrin: qka ki qef ma shum mu kon, peder a nx?n?s?
ky tjetri thot:peder valla
pse more
po met tregu drejt ma kollaj m hyn n b*th se n kry

u kon amerikani, italiani, serbi, kroati, spanjolli, gjermani edhe shiptari.
....edheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
shiptari ka fitu ....si gjeth hehe

ni katunark qe kur ska pa ker martohet me ni pasanik, edhe kur hyjn n ker tipi i thot
a ta lishoj klimen? AJO: jo jo , une veq meden e ngoj.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:24 am

po takohen dy shkrimtar edhe njeri po e pyet tjetrin qka po shkruan koheve te fundit ? ai po i thot po e shkruaj ditarin ? po a ni me trego kur te vjen te ajo dita kur mi pate marr 100 marka borgj .....

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:24 am

Dy programere duke ecur rruges shohin nje femer shume te bukur.Njeri thote: Sa te mira i paska karakteristikat (propertisat)..
Ia kthen tjetri: Ec e mos humbe kohe se eshte Read Only per neve, sigurisht se dikund se pari duhet dhane numrin e kredit kartes per me pase access (qasje) te ajo.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:24 am

.Sa interesant, e paske paswordin n? messenger si un?.
Qysh po mendon?
Edhe un? i kam 7 ylla ....

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:24 am

MJEKU
Doktor m? dhemb ?do vend n? trup prek kok?n - m? dhemb, prek gjoksin - m? dhemb, prek k?mb?n m? dhemb. Doktori e kontrolloi detalisht dhe i tha: Trupin e ke n? rregull po gishtin e ke te thyer.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:25 am

i thot dokettori budallenjve nese dilni nga gropa e celsit do ju lej te lir te ikni e mir e provojn me rradhe dhe vuten me kok del njeri dhe thot kujt ja fut ti ti ke futur celsin nga mbrapa

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:25 am

Nje djale rreth 25 vjec pasi u be nje kohe e gjate pa bere sex. Nje dite vendos dhe del ne nje rrugice me makin dhe thot qe do ta ndale femren me te pare qe te kaloj ktej dhe do e kap me zort dhe do bej sex me te aq sa do kete ajo llembe ne goje. Kur pa pritur vjen nje gru rreth 60 vjece, dhe e ndalon dhe i tregon se cfare kishte vendosur ajo per momentin frigsohet por djali ishte i vendosur dhe si perfundim ja mbushi mendjen. Numrojn llembet dhe kishte 4 llembe. Pasi bejne 4 here sex djali behet gati per te ik. Kur degjohet nje ze o djali o djali e kam edhe nje rrenj ktu.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:26 am

nje burr shkon ne emergjens se ishte i plagosur rend,e shoqja ter kohen me te afer shtratit,ai nejti ne coma tre muaj ,gruaja afer tij gjat gjith kohes,kur zgjohet ai , i thot te shoqes flm zemra qe ke qendru me mu gjat gjith kohes,flm dhe qe ishe me mu kur me hoqen nga puna,flm qe ishe me mu kur na u doq shtepia,flm qe ishe me mu gjat gjith te keqiat qe me kan ndoll,por po te them nje gje ,cfar i thot gruaja
i think you are bad luck

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:26 am

per vjetorin e marteses burri i thot gruas ku do te shkosh qe ta festojm,gruaja i thot ku te duash ,po ama atje ku skam qen kurr,burri i ja kthen do te shkosh ne guzhin

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:26 am

jen kan shqiptari,amerikani,gjermani edhe rust i nxojn e i shtin ne burg edhe shqiptarin e shtin ku ka bubrreca shum amerikanin ku ka gjama edhe gjermanin ku ka baskia edhe i shtin me kalu naten aty edhe kur te bohet neser mengjes shkojn ata rust me kqyr akan pshtu kur shkojn te amerikani gjamat i kan hy edhe kan myt kur shkojn te gjermani baskiat e kan myt kur jen shku te shqiptari ai e ka myt nje bubrec e tjert jen shku ne vorim e ky ka flejt mir :>

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:26 am

Nje ditė luli shkon ne shkolle. Duke hyre mesuesja ne klase ajo rrexohet dhe e gjith klasa qeshin.Kur sheh mesusja lulin tu qajt dhe i thot pse qan vetem ti luli a per mesuesen zemer a?Luli pergjigjet jo mesuse por te gjith ta pan e veq une jo!

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:26 am

ne san frasisko u qel nji hotel me 5 yje per qen dhe maca

ama ket hotel e ka qel nji gomar amerikan

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:27 am

Titulli: kombaja

eshte qen nje qift duke ndenjur ne ballkon te shtepis edhe papritmas e sheh burri i saj nje bukuroshe edhe po i thote gruas a po e shef qfar femre e bukur, e ti je bo sikur kombaj e trash.
dhe kur te bien per ne gjum gruaja ja kthen shpinen burrit edhe burri i thot qka te gjete qe nuk je per seks edhe gruaja po i pergjigjet, a dhezet gjith kjo kombaj per nje fije kasht hahahaa

Titulli: i lava me dor

Nji burr dhe grua kishin pas shum femij.Dhe vendosen se sa her qe dushin me ba ate pun ,mos me marr vesh femija me than:A po lajna tesha.Dhe nji dite burri i thot gruas a lajna tesha?Ajo e kundershton,dhe ky i hidhruar del ne oborr.Pas pak nena e dergon nji djal qe tģ thot hajde lajna tesha.Burri i hidhruar i pergjigjet.Thuaj nenes i kam la me dor.

Titulli: Shmekeri

Nje djalosh- student - shmeker i afrohet nje koleges ne biblioteke dhe e shiqon thelle qe vajza te reagoje.
Kur vajza e heton se djaloshi pe shiqon pandare- i thote:
-O ti djale mos me shiqo ashtu se zemra ime i takon dikujt tjeter?
-Djaloshi i a kthen: - Ska lidhje, ti ke edhe organe tjera.

Titulli: sebepi

Ish kan njeher nje grua dhe ish martuar diku larg dhe nuk i ka shkue as kush i aferm dhe nje dit e vet burri gruan oj grua a ke moj naj sebep qe spo vin naj here gruaja ja kthen hajt se vin vin naj dit , kur nje dit gruaja tuj ndejt ne ballkon aty pari posht rruges kalon nje ish dashnor i veti dhe gruaja kur e sheh e thir dhe i thot burrit o burr me erdh nje sebep dhe burri e thir dhe e shtin mrena dhe tash ja krisin muhabetit deri mesnat dhe tash burri i thot gruas oj grua rri ti me sebepin se un shkova me fjet se jam lodh dhe burri shkon me fjet dhe tash kta dy kapen e qijen deri ne sabah dhe ashtu cullak i kish pas zan gjumi dhe tash kti frajerit i kish met kari ngat pidhit dhe kur te zgjohet burri ne mengjez i sheh ashtu cullak dhe thot qyre qyre qa asht sebepi sa ngat ja ka afrue e me ja shti sja ka shti ncncnc

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:27 am

muja

shkoj Muja te mjeku qe ti ankohej;
-Mjek i dashur,m? ndihmo,Fata aspak nuk po p?rjeton k?naq?si kur e qij nga prapa !
-eh more Muj?,po provo qe ti b?sh atmosfer ,p.sh.merre nje zezak qe tja f?rkoj shpin?n derisa ta qish nga prapa.
Ashtu edhe veproji Muja.E mori nj? zezak dhe Muja e qinte ,e zezaku ja f?rkonte asaj shpin?n,por Fata p?rseri shum e ftoht .pas nje kohe ngritet Muja dhe i thot zezakut;
-Hajde ti qije,nd?rsa un? do ta kruaj n? shpin? !
Ashtu edhe veproj...Ihyn zezaku Fat?s nga prapa.
Fata tash e t?ra u qmend nga seksi.Dhe Muja tash po i drejtohet zezakut;
-Apo e sheh se si duhet me e krue shpin?n he nan?n n'pi.. ta q.. !

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:27 am

Nji burr dhe grua kishin pas shum femij.Dhe vendosen se sa her qe dushin me ba ate pun ,mos me marr vesh femija me than:A po lajna tesha.Dhe nji dite burri i thot gruas a lajna tesha?Ajo e kundershton,dhe ky i hidhruar del ne oborr.Pas pak nena e dergon nji djal qe tģ thot hajde lajna tesha.Burri i hidhruar i pergjigjet.Thuaj nenes i kam la me dor.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:27 am

nje here nje djal shkon dhe i pyt prinderit si me keni ber ata i pergjigjen kemi shti buk e krip ner tepi edhe je dal ti.
te nesermen djali shkon edhe shti buke e krip ner tepi dhe e lan disa dit,pas disa diteve shkon per te shiku kur shen bubrrecat e zi disa te thyn edhe thot nuk kom qfare boj sakata e te zi evlod i kom

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:27 am

kopshti zologjik


Sjkoj njehere nje shqiptar ne gjermani,por nuk ishte e mundur me gjajte pune.kerkoj e kerkoj por nuk mujti me gjajte.dikush i tha se munesh me gjajte pune vete ne kopsht zoologjik.shkoj shqiptari atje edhe i thane me i vesh teshet e luanit edhe ky pranoj.kur efuten ne kafaz i sillej perreth nje tiger.ky ty u tutu shume nisi me bertite,ndihme ndihme.tigri iu afru afer dhe i tha :sha po bertet o budall a po don me na lan pa pune te gjitheve a.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:28 am

Bedrija dhe Msusja

Msusja e pyt bedrijen: SA BEJNE 2+2
Bedrija: 6
Msusja: Sa
Bedrija: 6
Msusja: sa sa..
Bedrija: 6 he ti qifsha vesht

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:28 am

Ish kon nje njeri tu ec hypur n'kali edhe tu kalu pran nje shtepie ajo shtepi ishte e rrethuar me nje Gardh dhe afer gardhit ishit te ulur disa burra qe ky njeriu ne kali nuk i shihte dhe ishte nje grua duke mirmbajtur oborrin dhe ky njeri me kal thot: Oooooq DORI(Emri i kalit) se pom qet natan gardhi perseri Oooq DORI se pom qet natan gardhii , ata burrat than: Valla nese t'qet qiknena ta kena q... nanen njeriu me kal: Ikkk Doriii se nauu q..... mamiii

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:29 am

ishin qen nje hae tre budall edhe i kishin qu ne spital ku i qojne at te cilen nuk jan norma edhe kishin fillu mi pyet te tret se qka deshirojn ne jet me se shumti ,, e kan pyet te parin se qka deshiron ti ne jet me se shumti? ai ka then e dua nje praqke ... e kan pyet te dytin se qka deshiron ti mese shumti ? edhe ai ka than e dua nje praqk . kur e kan pyet te tretin se qka deshiron ti me se shumti ne bote ai u ka then e dua nje femer . ehe kta mjekt jan gezu shum se kan mende se u permisu , edhe e kan pyt pasi ta zesh nje femer qka i ben ? budall 3 _ ka then e kisha marr edhe kisha dal me to me ec ..... doktori _ tani qka i kishe bo ? budall3_ e kish qu ne mal .. doktori_ tani qka i kishe bo ne mal ? budalla3_ ja kisha desh fustanin ... doktori _ tani qka i ,kishe bo ? .. budalla 3 _ja kish desh breket ... doktori e tani qka i kishe bo ?????????? budall3 _ja kish marr llstekun e brekeve e dhe e kish maru nje praqke >..

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:29 am

Antena

Njani kerkonte femer te persosur per martese ajo duhej te kishte, koken si amerikane, trupin si italiane dhe kembet si japoneze, pasi refuzon disa sosh, njera qe ishte ne radhe i thote: kam degjuar kushtet tua por a bon ta shoh ate sendin tend njehere, pasi e sheh ajo ja kthen: qysh po mendon ti me qate antene te dredht ty me ti nxan tri kontinente a?.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   

Back to top Go down
 
Barcoletat Ketu !!
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Humor & Gjėegjėza-
Jump to: