PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ronaldo i ngazėllyer me rikthimin nė fushė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ronaldo i ngazėllyer me rikthimin nė fushė   Fri Mar 06, 2009 1:59 pm

Ish-sulmuesi i Real Madridit dhe Milanit, braziliani Ronaldo, ėshtė i ngazėllyer me rikthimin e tij nė fushė gjatė kėsaj jave.
Pas 13 muajsh jashtė fushe pėr shkak tė operacionit nė gju, braziliani luajti nė pjesėn e dytė tė ndeshjes sė Kupės sė Brazilit, tė cilėn ekipi i tij Corinthians e fitoi ndaj Itumbaria me rezultat 2-0.
Ronaldo nė aksion gjatė ndeshjes rikthyese. Foto: AP
“Kam vuajtur shumė kėtė vit. E kam pyetur veten time disa herė nėse do tė jem nė gjendje tė rikthehem apo jo. Por ky ėshtė vetėm fillimi, nuk ka pėrfunduar kėtu”, ka thėnė Ronaldo.

“Ende mė duhet tė pėrmirėsohem shumė. Prej tash kemi lojėra ēdo tė mėrkurė dhe tė diel. Nuk mund t’i luaj tė gjitha, por shpresoj tė jem atje shpesh”, ka shtuar ish-lojtari mė i mirė nė botė.
Back to top Go down
View user profile
 
Ronaldo i ngazėllyer me rikthimin nė fushė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: