PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Galliani konfirmon marrėveshjen me Beckham

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Galliani konfirmon marrėveshjen me Beckham   Fri Mar 06, 2009 2:06 pm

Milani ėshtė vetėm disa orė para pėrfundimit tė marrėveshjes, e cila do ta lidhė mesfushorin anglez David Beckham pėr San Siron, ndėrsa menjėherė do tė ndodhė edhe njoftimi zyrtar.
Zėvendėspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka konfirmuar se marrėveshja tashmė ėshtė arritur, ndėrsa vetėm nėnshkrimi mungon.

“Shanset janė tė mėdha qė Beckham tė qėndrojė te Milan deri nė qershor. Jam shumė optimist. Krejt ēka mungon ėshtė vetėm nėnshkrimi, ndėrkohė qė duhet tė sqarohen edhe disa gjėra”.

“Shumė shpejt do tė finalizohet gjithēka dhe kjo pritet tė ndodhė brenda disa orėsh, mė sė largu deri nesėr”, ka thėnė Galliani pėr “Sky Sport Italia”.
Back to top Go down
View user profile
 
Galliani konfirmon marrėveshjen me Beckham
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Berisha nė Kosovė marrėveshje ndėrshtetėrore
» Ēfarė pėrmbante Marrėveshja ndėrmjet Ahmet Zogut dhe Nikolla Pashiē?!
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Bahri Rashica:Na ka marrė malli
» Acarohen marrėdhėniet Greqi-Shqipėri, helikopterėt fuluturojnė nė kufi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: