PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Inter shfrytėzon Genoan si parapėrgatitje pėr Old Trafford

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3976
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Inter shfrytėzon Genoan si parapėrgatitje pėr Old Trafford   Fri Mar 06, 2009 2:07 pm

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, ka deklaruar se kundėrshtari i tij i radhės, Genoa, luan futbollin mė tė bukur nė Itali, ndėrkohė qė ka konfirmuar mungesėn e Cristian Chivu dhe Walter Samuel nė pėrballjen e tė shtunės nė Stadio Ferraris.
“Kjo ndeshje do tė ndikojė direkt nė ndeshjen e Ligės sė Kampionėve kundėr Manchester United. Kėshtu ndodhi edhe para pėrballjes sė parė, kur luajtėm kundėr Bolognas”.

“Genoa ėshtė njė skuadėr e cila luan mirė dhe me qetėsi, dhe prandaj arrin sukses”, ka thėnė portugezi.

Mourinho ka shtuar se nė njėmbėdhjetėshin shartues do tė kthehen Esteban Cambiasso, Dejan Stankovic, Zlatan Ibrahimovic dhe Davide Santon, ndėrkohė qė pritet mungesa Cristian Chivu dhe Walter Samuel, tė cilėt janė tė lėnduar.
Back to top Go down
View user profile
 
Inter shfrytėzon Genoan si parapėrgatitje pėr Old Trafford
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: