PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Abidal: Shpresoj qė Benzema do t’i bashkėngjitet Barcelonės

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3640
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Abidal: Shpresoj qė Benzema do t’i bashkėngjitet Barcelonės   Fri Mar 06, 2009 2:08 pm

Mbrojtėsi i Barcelonės, Eric Abidal, dėshiron qė ish-bashkėlojtari i tij, sulmuesi i Lyonit, Karim Benzema, tė transferohet nė Camp Nou.
Abidal, i cili aktualisht ėshtė duke u rikuperuar nga lėndimi, ėshtė shprehur se Benzema do tė pėrparonte shumė po tė nėnshkruante pėr Blaugranėt.

“Nėse ai dėshiron tė ndėrtohet mė shumė si lojtar, atėherė duhet tė vijė te Barcelona, sepse kėtu ėshtė vendi i pėrsosur pėr ta zhvilluar mė shumė lojėn e tij”, ka thėnė Abidal pėr Radio Monte-Carlo.
Back to top Go down
View user profile
 
Abidal: Shpresoj qė Benzema do t’i bashkėngjitet Barcelonės
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kadri Mani: Letėr shoqėrore shokut Binak Ulaj, ish-bashkėpunėtor yni i ilegales
» Bashkatdhetarėt kanė tejkaluar investimet e bashkėsisė ndėkombėtare nė Kosovė
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Gjergj-Bajram Kabashi: Ēka ėshtė duke kujtuar kreu i Bashkėsisė Islame tė Kosovės
» Spiunėt dhe bashkėpunėtorėt e diktaturės, mos lejohen as nė media

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: