PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Chelsea dhe City nė alarm

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Chelsea dhe City nė alarm   Fri Mar 06, 2009 2:10 pm

Pas njoftimeve tė sė enjtes, sipas tė cilave Valencia mund ta shesė sulmuesin David Villa, dy skuadrat nga Liga Premier, Chelsea dhe Manchester City, janė vėnė nė alarm pėr ta transferuar spanjollin.
27-vjeēari, i cili ėshtė golashėnuesi i dytė mė i mirė nė La Liga kėtė sezon me 19 gola, konsiderohet si njėri nga sulmuesit mė tė mirė nė Evropė, ndėrsa pėr shėrbimet e tij janė tė interesuara shumė skuadra tė mėdha.

Llogaritet se Valencia u ka borxh bankave afėr 450 milionė euro, prandaj ėshtė njoftuar se Los Che do tė detyrohen t’i lėshojnė yjet kryesore tė skuadrės, pėrfshirė edhe David Villan.

Ndėrkohė “The Daily Mirror” njofton se Chelsea dhe Manchester City janė gati tė plotėsojnė kėrkesat e skuadrės nga Mestalla pėr tė fituar shėrbimet e sulmuesit spanjoll.
Back to top Go down
View user profile
 
Chelsea dhe City nė alarm
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: