PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Sissoko: Juve nuk dorėzohet

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3976
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Sissoko: Juve nuk dorėzohet   Fri Mar 06, 2009 2:11 pm

Javėn e kaluar Juventusi ėshtė afruar nė shtatė pikė afėr kreut, ndėrsa kėtė javė e ka mundėsinė qė ta ngushtojė edhe mė shumė diferencėn e pikėve me Interin, pasi qė bardhezinjtė konsiderohen favoritė nė letėr nė Derby della Mole kundėr Torinos, ndėrsa Interi ka njė ndeshje tė vėshtirė nė udhėtim kundėr Genoas.
“Jam i gatshėm pėr derbin dhe tashmė kam filluar ta ndjej atmosferėn, duhet tė fitojmė me ēdo kusht. Unė e respektoj Torinon, ata kanė luajtur mirė kohėve tė fundit, mirėpo ne nuk kemi alternativė tjetėr veē fitores”.

“Dallimi prej shtatė pikėsh ėshtė i madh, mirėpo Kampionati ėshtė ende i hapur. Ne ende jemi duke luftuar nė tė gjitha frontet dhe do tė mundohemi tė arrijmė maksimumin e mundshėm”.

“Njė tjetėr ndeshje e madhe ėshtė ajo e Ligės sė Kampionėve (kundėr Chelseat), tė cilėn duhet ta fitojmė po ashtu. Besojmė te fitorja, megjithėse nuk do tė jetė lehtė nė fushė”.

“Jemi tė vetėdijshėm pėr kualitetin e tyre, por ata nuk janė tė pamposhtur. Ne mund tė vazhdojmė tutje”, ka thėnė mesfushori i Juventusit, Mohamed Sissoko, pėr “Corriere dello Sport”.
Back to top Go down
View user profile
 
Sissoko: Juve nuk dorėzohet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: