PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Pėrfundon sezoni pėr Paulo Ferreiran

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3889
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Pėrfundon sezoni pėr Paulo Ferreiran   Fri Mar 06, 2009 2:12 pm

Sezoni 2008/2009 ka pėrfunduar pėr mbrojtėsin e Chelseat, Paulo Ferreira, i cili tė enjten i ka dėmtuar ligamentet e gjurit.
Sipas informatave mė tė reja, mbrojtėsin blu e pret njė pauzė shumė e gjatė si pasojė e lėndimit. Ferreira ėshtė lojtari i tretė i Chelseat qė pėson njė lėndim tė kėtillė, pasi qė para tij ngjashėm ishin lėnduar Michael Essien dhe Joe Cole.

Lajmi i mirė pėr Chelsean ėshtė rikthimi pikėrisht i Essien, i cili pritet tė inkuadrohet nė ndeshjen e vlefshme pėr FA Cup kundėr Coventryt.
Back to top Go down
View user profile
 
Pėrfundon sezoni pėr Paulo Ferreiran
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: