PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Barcoletat Ketu !!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Barcoletat Ketu !!   Wed Feb 04, 2009 1:35 pm

First topic message reminder :

ne lokalin e pylli ishte kamarier ariu.Vjen lepuri tape fare,ulet dhe i thote
lepuri-ari 2 birra te q..robt
ariu i sjell birrat dhe i thote-kujdes,se do te gozhdoj te dera
lepuri prape-ari 2 birra te q..robt
ariu prape i thote-hera e fundit,mbylle se te gozhdova
lepuri i thote prape-o ari a ke gozhda?
ariu-jo
lepuri- edhe 2 birra te q..robt

_________________
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:29 am

llastiku

Nje plak hyn ne autobus perplot tollovi,arrin deri ne mes te autobusit me plot veshtersi edhe kur e sheh nje djalosh i shtrir ne dy karrige.Djaloshit as qe i shkonte ndermend me e liru karrigen per plakun.Dhe nga nervoza plaku filloi te trokas me shkop.Djaloshit i shkon nerva dhe i thote axhe a mos ishte ma mire me ja qite nje gum apo llastik qati shkopi tend.Plaku ia kthen ma mire me ja pa qite babi yt llastikun nvakt e nuk ishe ti ktu.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:29 am

Djali dhe Gjyshiiii....

Ish kon nje djale edhe i kish thone Gjyshit vet gjysh ka me te marre me nje vend amo nuk te tregoj se kuu?...edhe gjyshi bohet merak se ku don me qu Djali...
Edhe Vjen dita qe ai Djali me e marre Gjyshin,
edhe shkojne ne Stadion dhe ky Djali ishte duke ushtruar Football edhe shkojne aty edhe ku djali i thote gjyshit
Gjysh ulu ti e kshyrem tu lujt mue Football
edhe Lun ai djali edhe mbaron pjesa e pare..
Edhe ky djali tash shkon te gjyshi i vet edhe Gjyshi e pyet?!!..
O bir a kan pare keta qe po Luajne Football
Djali ja kthene po bre Gjysh shka kan pare keta nuk kena as naa
ky Gjyshi i Thote:
po po mu kon keta me pase pare e blejne kejt nga nje Top e nuk ngajne kejt mas nje Topiii....
(ehhehe)

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:29 am

gjenrali-

nje gjeneral per ne luft e kishte marrur gruan e tij edhe ajo ishte kurv bente seks me ushtaret e tij edhe ky (gjenerali) merr vesh e thirr grun edhe ja shtin ni zhilet en p!!! . mas disa vjete kur ti vje koha me vdek gjenerali fton te gjith ushtaret dhe ju jep urdher qe te zhvishen te gjith edhe shkon me radh do i shen gishtat e pren disa karin e pren kur vjen te njoni e shen qe nuk osht i pren edhe i thot ti paske qen njeriu ma i besushem i imi dhe e pyt si e ki emrin ai i pergjigjet (~~bathkim~~)pergjigjja edhe ai e kishte futur gjuhen ne pi!! e kishte prer me zhelet

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:30 am

porno filmi

buri dhe gruja tu riqk porniq gruja thot kuu po te madh e paska rakin tipi burri ja kthen joo bre pe ja rrit kamera gruja ja kthen e pse nuk po ja rrit hunen pra

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:30 am

vizita e mjekut

shkon njoni te mjeku dhe i thot mjekut se nuk po muna me qi diqka hiq,
e mjeku per me vertetu se a munet me qi a jo,ja qon ne dhom motren medicionale,e ai e kap e qin fort, kur del motra,qetash evet mjeku se a po mujke me qi dhe ajo ja kthen se po edhe ato fort po qike bile.
kur del ai i thot mjeku pse po rren e po thu se nuk munesh me qi.
e ai ja kthen jo shoku mjek kur po kam me qi une qi fort po kur nuk po kam nuk po muna me q*

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:30 am

po te zura ta vura

1 djal sheh se ne1 palester paguhej per te hyre brenda.Aty ishte 1 vajze sexy.Djali hyri dhe pagoi vetem per 1 ore.Ajo vajza ne gjoks kishte te shkruar;"PO ME ZURE MA VURE".Djali vrapoi ta kapte.me ne fund e kapi por i mbaroj ora qe kish paguar.-Neser tha do paguaj 3 ore;1per ta zene;1per te pushuar;dhe 1per te bere dashuri.te nesermen veproi ashtu.Por kur hyri ne vend te asaj goce gjeti 1arab te stermadh qe ne gjoks kishte te shkruar;"PO TE ZURA TA VURA"

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:30 am

endrra

Po i tregon shoku shokut te kam pa mbrem ne enderr,shoku e pyt se si me pave .Aji po itregon po i thot ishe tuji ardh ne shtepi dhe me more rruges,kur erdhem afer shtepis ti nuk hyne ne shtepi por shkum ma posht,e pyta se ku pona dergon aji me tha se kam pun qatje,kur shkum afer nje mali po nalet dhe po e nxerr pistoleten dhe pome thot merma ne goji,aji ithot mare nukdi nuk kam marr kurr ne goji ,aji i thot maje pistoleten deshi pantollat qyre qysh duhet... hahahahah

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:30 am

duhani

U kan ni qik edhe ni djal edhe jen kan en bodrum ja kan nis mu qie edhe i ka pa baba i asaj qikes ja ka bae qka po bani ja kan bae po qihum aj ka than aha une menofta qe po pini cigare

Babai me nenen dhe djalin e martuar

Ish kon baba nana edhe djali i martum edhe tash e marun ni shpi dy kat edhe edhe djali me gru hypen te dytin kat edhe baba me nanen te parin kat, pas disa ditve po nin baba diqka bam bam bam edhe po shkon po kqyr gruja shtrit ne krevet cullak edhe djali mi vitrin tu i kcy permi edhe pi thot qka po bon o djali jem?oo bab dil jasht se Stili osht ne pytje?edhe tash po shkon djali me gru ne gjermani edhe pi thot gruja burrit, burr a te hypum edhe na te dytin kat e te bojna qat punen?I thon burri ani, edhe tash nana shtrihet ne krevet e babba hyp mi vitrin edhe i kcen per mi edhe ja then qafen nanes e baba e then zogun e kames,edhe tash e thir djalin e i thot o djal Zoti te lasht shnosh se nana e thej qafen une zogun e kames un ty ta q**** Stilin e nanes???

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:31 am

futbolli

ishte konen hasa tu e godit nje penalti .hasa shenoi dhe vrapoi ne tribunat e shikueve poashtu edhe hysa pas tij ,kur e pa hysa se husa po qan e pyeti se po qan hus? husa u pergjigjo qaj sepse nuk jane tifozet.Pas huses ia nisi me qajt edhe hysa dhe tha per kend kokmi mundue

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:31 am

Titulli: Hasa e Hysa

Hasa dhe Hysa jetonin me ni banese 100 kate.Hasa jetonte ne katin e 1 ndersa Hysa ne te 100-n.
Nje nate ne ora 1 te nates Hasa i tha gruas -oj gru qu bone ni pite te madhe.Gruaja u qu e boni piten e ne ora 3 ke gati.U ulen Hasa me grune e e hengren gjysen e pites ndersa gjysen Hasa donte mi ja qu Hyses.E mshtjelli mire e filloi te shkonte te Hysa.Ai u lodh shume.Kur mbriti ne katin e 100 kersiti ne zile dhe doli Hysa.Hysa i tha qe cka po kerkon ne kete kohe.Hasa i tha qe me ta pru qet pite.Hysa perseri e pyeti se pse ishte lodhe aq shume.Hasa iu pergjigj se erdhi ne kembe deri ketu.Hysa e pyeti se pse nuk kishte ardhur me lift a nuk punonte.Hasa iu pergjigj se punonte po aty shkrujke per 4-ter veta e ku mi gjet edhe 3 veta ne kete kohe?

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:31 am

Titulli: hasa e hysa

u kan nihr hasa , edhe ka dasht me myt veten e , e ka lidh kanopin per barki , e i ka than hysa oooo has qa po bon ? i ka than po du mu furr , i ka than tani hysa e pse e ke lidh per barki kanopin , po lidhe per fyti , i ka than hasa jo se plasiiii

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:32 am

Ukan nje here Nastradini me shoket e vet ne aeroplan.Dhe duke ecur aeroplaniit i ka ra funi.
Dhe njerzitr qka me ba jan kap ne hekrat e aeroplanit nalt.Nastradinit i kan than shoket se a guxon me kcy:
Ai ka than.>Rrehni ju shuplak une po kcej.
Dhe ata kan rrehshuplak dhe jan myt para nastradinit

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:32 am

Nasradini Hoxhe

Nje dite kish vdek nje
plak dhe pasi nuk ishte
Hoxha prezent e thirrin
Nastradinin per ceremonin
e varrimit.
Pasi nisen xhemati per ne
varrim njeri nga xhemati e pyet Nastradinin:
Allahile Nastradin a ma sevap eshte me ec para
xhenazes apo prapa?
Nastradini pa u mendue i pergjigjet:
kryesorja eshte mos me qen mbrenda ne tabut se
ndaq shko para ndaq prapa nesoj eshte

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:32 am

nastradini ne shitore

ku kan niher nastradini dhe u shku ne shitore dhe shitsi i ka thon rrej diqka nastradini i ka than u ka dek nana mas nja dy dite u shku nana e nstradinit ne shitore a pet te nesmeren nastredini u shku ne shitore dhe shitsi i ka than pse rrejte qe te ka dek nana nastradini ka than po a me that ju me rrejt diqka

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:32 am

nastradini

ishin ka ni her policia tu e njek nastradinin ik e ik e kish pas kap zori mu dhi ulet te ni bander edhe dhihet e ja qet kapuqin permi policia e nxajn qka po ban ktu qe i kom nxa dy plluma veq kadale se po ikin njani pe qon kapuqin kadale etjetri pi shtin durt kadale drejt e ne **** kur i nxerri i mshoj prej banderit drejt e ne goj

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:32 am

palidhje

E ka pas njoni shpin te vorret edhe u tut shum me kalu ka vorret edhe nihere ka prit derisa vjen dikush e qon ne shpi ...
vjen ni plak edhe ja bon ky djali a bon bre me me percjell deri ne shpi se po tutna po more ja bon plaku...
kur shkon ne shtepi ky djali ja bon flm shum ...ky
plaku ja bon ska perser se edhe une jom tut kur jom kan gjall...

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:32 am

banesat

ishte qen amerikani italiani dhe shqiptari
dhe jan shty se cili e ka banesen ma te lart
amerikani e ka pas
200 kat
gjermani e ka pas banesen 150 kat kur kan ardh te shqiptari
nuk ka pas lift edhe kur kan mrrit ne te 8-tin kat
e kan taku ni grua shtatzane dhe e kan vet edhe sa ajo i ka then edhe 7 muaj
amerikani dhe italiani kan than hajde po kthemi se nuk paskemi me mrri kurr

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:33 am

3 budall e njo i meqem

mjeku ka dasht mi testu do budall sa jon bo te meqem i qon ne nje bazen pa uj? dhe i thot hini lajuni ton kcejn veq njoni rin nuk kcen doktori e vet pse spo kcen ai ja bon sdi me notu!!>.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:33 am

princi

kishte qene njeher nje princ dhe e kishte pase ditelindjen dhe aj i ka ftu te gjith popullin e vet edhe u kon me pru veq mish.Kur njonji i ka pru ullir ika thon princit qe be qito o princ se skom pas tjeter qka qka i ka thon princi merreni roje dhe qone ne burg dhe njokanjo shtinjani ne prapanic tu ja shti roja ne both ullirin aj qesh ja bon roja qapo qesh be aj nuk trego edhe niher qesh po nuk trego me ne fund ja bon pome qeshet ke kojshija ka pru bostan

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:33 am

plaku qe shajke

ish kan nje plak me nje katun e i kish pas kater djem,edhe ky plaku shajke nanen kuna mujke ndesh ke musafir ndesh i huej,djemt i thojshin po badihava plaku vazhdojke ate te veten.edhe nje dite marrin vesh se ne katunin afer kish pas vdek njani edhe bahen gati me shku me pa, po djemt po i thojn qe mos me sha se marre se po shkojm me pa edhe plaku ja jep fjalen qe nuk shan, shkojn atje edhe aj qe kish pas vdek ishin kan kallabllik vllazni e keta nuk e din kush prej vllaznive kish vdek, edhe po thojn a merzitet per muharremin,keta po thojn se muharremi ka shku te miqt nuk ka vdek muharremi,edhe keta sbo bajn za mas pak po e vesin per tjetrin,edhe per ta thojn qe nuk ka vdek keshtu pyesin per nja dy tre vet e per krejt thojn qe nuk ka vdekur.edhe ky plaku idhnohet edhe thot po dikujt ja kom qi nanen ne kete shpi ka vdek po spo e di kush

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:33 am

QeF$eRi

e kom pase ni femer e ka pase emrin qefser
e kapa e shtina ne kerr
e shetita pak
e qova ne park
e qiva pak
e bona me bark
kur i boni 9 muj
lindi ne mujin RAMAZAN
ja lash emrin RAMADAN
RAMADAN te paste nana
tu te rrit me jarana
tu i qu kamt neper sana
tu u qi me jarana
kur i boni RAMADANI 20 vjet
shkon edhe ja lyp tezez te vet, ja kthen tezja
RAMADAN a je tranu
hajt bre teze se mu ka qu
po kam qef me ta kerku

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:33 am

Muti ne rruge

Ishin kon dy shok tu shku rruges thot njani
NDAL mos ec se nje mut i madhe qenka .Aj thot jo nuk eshte mut ,ky tjetri po mut eshte ,aj jo ky po e kur tja fut ky gishtin mutit e e fut ne goj , thot po valla mut qenka po mire qe e pame e nuk e shkelem

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:34 am

Baba bojleri nona kada ja urojn fejesen tushit me lavaborin dhe i deshirojn kanalizim sa me te shpejt, uron familja kupatilla me kengen laju laju dhe shperlaju

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:34 am

garat me Majmunat

a kan nje her nje shqiptar nje gjerman dhe nje amerikan, ja japin amerikanit ni majmun me e qi per me pa se sa majmuna munet me i pjell. amerikani del me 10 majmuna kur ja japin gjermanit aj del me 15 majmuna kur i vjen reni shiptarit aj del vec me dy dhe kur e vesin pse bre vec dy ju shqiptart ini te njohtun ka sexi i drejtohet shiptari o leje bre se ma kishin dhan majmunin Mashkull

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4346
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:34 am

amerikani gjermani edhe shqiptari

u kon amerikani gjermani edhe shqiptari edhe jon shty cili e ka popullin ma t'forte per shum sene amerikani thote une kom raketa qe ia qelloj ne wc ku kom qef une gjermani thote une kom raketa qe ia qelloj ne ni ndertese ku kom qef une shqiptari thote une e kom ni dost te deqanit qe e ka karin ni meter tani amerikani thote une rrejta se s'ia qelloj bash ne wc veq qaty dikun tani gjermani thote une jo bash ne ndertese veq qaty dikun eee shqiptari thote edhe une rrejta se ai dosti s'eshte i deqanit po i pejes

_________________
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   

Back to top Go down
 
Barcoletat Ketu !!
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Humor & Gjėegjėza-
Jump to: