PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Barcoletat Ketu !!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Barcoletat Ketu !!   Wed Feb 04, 2009 1:35 pm

First topic message reminder :

ne lokalin e pylli ishte kamarier ariu.Vjen lepuri tape fare,ulet dhe i thote
lepuri-ari 2 birra te q..robt
ariu i sjell birrat dhe i thote-kujdes,se do te gozhdoj te dera
lepuri prape-ari 2 birra te q..robt
ariu prape i thote-hera e fundit,mbylle se te gozhdova
lepuri i thote prape-o ari a ke gozhda?
ariu-jo
lepuri- edhe 2 birra te q..robt

_________________
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:34 am

dallimi i gruas prej ushtarit

A e dini se ku asht dallimi ndermjet femres dhe ushtarit .Nese nuk e dini po ju tregoj, Ushtari kur te dorzohet i ngren durt nd?rsa femra kur te dorzohet i ngren kamt.hahaha

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:34 am

Sarmja

ish kan njani edhe i kishin pas than sarme edhe aj u merzit shume edhe tha kush um thot sarme tja kum qi nanen edhe ni dit njani po e zatet edhe po i thot o ku je ju kujtu qa ka than edhe po thot o ku je mish me lakna ky po i thot tu e nxerr alltine o pshtille pshtille se ta kum qi nanen.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:35 am

Ka qen ni amerikan edhe sh qiptare ni BAR ne periferi te Prishtines, edhe afrohet kamarieri me pyt se qka dojn me pi, Amerkani pergjigjet i pari edhe thot Jack Daniels Whiskey, Hasani pergjigjet HASAN KARCELLI Koka-Koll

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:35 am

qaqkalica

kane qene dy qaqkalica dhe e kane pa nje gjilpere.dhe kane thėn qy ky rroboti.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:35 am

gjyshja dhe nipi

NJ? HER ISH DAL GJYSHJA ME NIPIN N? PAZAR EDHE NIPI I GJETI DISA PARE N? TOK? DASHTI MI MARR PO GJYSHJA I THA:
-MOS I MERR SENET QE JAN N? TOK.
QESHTU I NDODHI NIPIT TRI E KUR NI DIT U RRXU GJYSHJA I THA NIPIT:
AMA DOREN T? QONA.
NIPI I THOT:
JO SE A M? THA TI SENET QE JON EN TOK MOS I MERRE EDHE TI JE N? TOK TASH.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:35 am

Del nje shqiptar ne gjermani me e shetit nje qen te vogel e te lesht sa si dallohej as kah e ka bishtin e as kah e ka gojen,tu shetit qeni e qon kamen dhe e pshurr shqiptarin ne kepuc.
Ky e shikon nje here dhe e nxjerr nje cope mish dhe ja qet.Po e sheh nje gjerman dhe quditet se qysh qeni e pshurri e ky po i qet mish,i afrohet dhe po e pyet pse veprove keshtu.Shiptari po i thot: O veq po du me e dit kah e ka kryet se ti kum qi nanen shkelum.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:35 am

njė elefant e kish pas shkel kerri dhe vjen ndihma e pare me e dergu ne spital kur krejt kohen e njek njė mize.
doktori smujti me duru dhe i tha po pse pe njek elefantin .
miza-po du me idhon gjak

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:36 am

ish kon ni leper edhe ish pi ish shum edhe tu shku udhes e zen gjumi mas ni lisi.Edhe vin nja dy ujqi me honger leprin, njoni thot jo une pe ha tjetri jo une, e qishtu perlahen mes veti ata edhe vdesin te dy.Ne mengjes kur qohet i sheh dy ujqit para veti edhe thot:hej be nanen edhe une kur po pina spo di qka po boj

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:36 am

Disa F?mij Po Mburreshin Se I Kan BaBallar?t E Shpejt:Nj?ri Thot: - Babai Im E Gjun Shigjeten Ngab Edhe E Kap Para Se Me Arrit Ne Shenjester.I Dyti: -Babi Im Gjuan Me Pistolet(Allti)E Kap Plumin Pa Arritur Ne Shenjestren.....I TreTie Mos Osht Ndonj? Gj? Kjo.Babi Im ?sht? M?sues,megjithse Puna I Mbaron Ne Oren 4 VJEN NE SHTEPI NE OREN

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:36 am

Elefanti dhe miu

Miu dhe Elefanti kalojne nje nate te nxehte seksuale, pas kesaj elefanti vdes, miu duke hapur varrin qan dhe thote: i mjeri une per nje nate kenaqesi tash duhet te gropoj gjate tere jetes.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:36 am

E dashur,dua te martohem me ty"-e propozon djali vajzen,fficeffice" />>>

-"Mir i dashur por eshte nje problem ktu,Veshtire se do te pajtohet babai im!" -pergjigjet a jo.>>

-"Pse?" -pyet ai>>

-"Ngase ai nuk eshte shahist" -pergjigjet ajo.>>

-"Ani,qka ka lidhje kjo me martesen tone??" - pyet djali i habitur.>>

-"ffice:smarttags" />lace w:st="on">Polace> ai kurr nuk e jep mbretreshen per kali"-ia kthen vajza.>>

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:36 am

te ftohtit

Ishte martu njehere nje bjondine me nje djalosh,dhe ne mbremje bjondina bjen ne nje krevet djaloshi ne tjetrin.diku ne me te nates bjondina deshiron te bejn sex dhe i thot hej e kam ftoht,djaloshi e merr nje qebe dhe e mbulon .Bjondina e perserit kete dhe nje here por djaloshi vepron prap e mbulon edhe me nje qebe .me ne fund thot me vete bjondina po ky qenka i hupt ti them drejt.Edhe i thot ,o djal a e din se une e kam nje bir (vrim )ne trup. jo valla ia kthen djaloshi-po pse nuk tregove me heret , po nga atje po te hyn te ftohtit e po thua e kam ftoht

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:37 am

Syzet

A e dini se pse bjondina i mban syzet ne barke?

Sepse i ka thene mjeku se e ka zorren qorre...

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:37 am

Bjondina

pse bjondina kur zgjohet ne mengjes nuk e gjen deren?

Sepse nuk flen kurre te shpija

nese nje zeshkane dhe nje bjondine kcejne prej aeroplanit me parashute cila bjen e para ne toke?

Bjondina e humb rrugen

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:37 am

gjegjez per bjondinat

Kur kcejn nga naltesia nji bjondin e nje zezake.Cila asht ma e shpejt? Zezakja,sepse bjondina duhet me pyet per rrugen.

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:37 am

Biondina dhe peshqit

Qysh mundohet me e mbyte biondina peshkun?
Duke e shti ne uje

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:37 am

Japonia

Pse japonezet jane populli me i menqur ne bote ?

- Sepse nuk kan bjondina

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:38 am

Nje bjondine deri sa ecte rruges bie ne shakte.
Pasi qe ra tha: "Falemnderes o zot qe nuk ka qellu kapaku se s'un isha dale kurre".


***

Qfare kerkon bjondina ne fund te detit?
-Leonardo Di Kaprion

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:38 am

bjondina

qysh bone bjondina be ? virgjine jom , pasha femit

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:38 am

HUP BJONDIN

Ish kan nje dit nji bjondin tu hec dhe i shef do femij tu lujt dhe nje prej fmijve i thot oj bjondin po ti jap 1Euro si te mujsh me hup ne shkalla kjo hup dhe femijet kshyrin ner fiston , kur bjondina shkon te shpija i thot burrit vet se i ka fitue 1Euro e vet burri po shka bone da thmi kujtun se une nuk muj me hup ne shkall, burri e moj bjodin budallice por ata kan desht veq mu ti kshyr klinat , nesermen apet kalon bjondina dhe femijet i dhojn po ta jap da qukollad veq hup ne shkall , shkon ne shpi dhe e vet burri qa po han ,bjondina qukollad apet ke hup ne shkall at kam than se ata veq klinat dojn mu ti pa ,bjondina jo une sot i kam mashtru se nuk kam pas klina hiq

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:38 am

HUP BJONDIN

Ish kan nje dit nji bjondin tu hec dhe i shef do femij tu lujt dhe nje prej fmijve i thot oj bjondin po ti jap 1Euro si te mujsh me hup ne shkalla kjo hup dhe femijet kshyrin ner fiston , kur bjondina shkon te shpija i thot burrit vet se i ka fitue 1Euro e vet burri po shka bone da thmi kujtun se une nuk muj me hup ne shkall, burri e moj bjodin budallice por ata kan desht veq mu ti kshyr klinat , nesermen apet kalon bjondina dhe femijet i dhojn po ta jap da qukollad veq hup ne shkall , shkon ne shpi dhe e vet burri qa po han ,bjondina qukollad apet ke hup ne shkall at kam than se ata veq klinat dojn mu ti pa ,bjondina jo une sot i kam mashtru se nuk kam pas klina hiq

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:39 am

Nano ne Kine


--------------------------------------------------------------------------------

Shkoi Fatos Nano per vizite ne Kine dhe kinezet e pyeten se sa banor I ka Shqiperia.

Ai tha: 3 milion e fjuu?

Po pse nuk keni ardhe krejt te rrime pak?

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:39 am

Lopet e terbueme


--------------------------------------------------------------------------------

Kllintoni ne restoran me grun e me vajzen.

Kamarjerja: Urdheroni?

Kllintoni: Mish Viqi?

Kamarierja: Zotri, e lopt e terbuara?

Kllintoni: Ato le te porosisin vet qka te dojn!

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:39 am

Ka kon shiptari ene amerikani, ulen me 1 lokal. Vajn kamarieri ene e pajten para amerikanin: -xhi duni per tpaj? - Ai thot Gjoni Voker Viski.
Shiptari ja bon: -Shaban Teslica Koka kolle, kujton se duhet te prezantohet para!!!

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   Thu Feb 05, 2009 11:40 am

Po e takon tipka frajerin me musteqe, dhe po i gjuhet. Tipi nuk po duket diqka i interesum, dhe tipka me nji moment po ja lyp nji kime t`musteqeve si kujtim. Tipi po e shtin doren n`brek dhe: Deri sa kam n`depo, n`izllog nuk preki!!!

_________________
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Barcoletat Ketu !!   

Back to top Go down
 
Barcoletat Ketu !!
Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Humor & Gjėegjėza-
Jump to: