PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Moyer dhe Jaglienka mė tė mirėt e muajit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Moyer dhe Jaglienka mė tė mirėt e muajit   Fri Mar 06, 2009 2:13 pm

Trajneri i Evertonit, David Moyes, ka fituar shpėrblimin e Menaxherit tė Muajit nė Premierligė, ndėrsa Phil Jagielka atė tė lojtarit tė muajit.
Edhe pse kishte disa mungesa, Moyes muajin e kaluar e drejtoi ekipin e tij nė dy fitore, kundėr Boltonit dhe WBA, si edhe nxori njė barazim nė udhėtim tek Newcastle.

Trajneri i Evertonit, Moyes, dhe mbrojtėsi Jagielka, me shpėrblimet e fituara. Foto: Eurosport
Jagielka ndėrkohė vazhdon me paraqitje impresive me tė cilėn arriti tė tėrheqė vėmendjen e trajnerit tė Anglisė, Fabio Capello, i cili i dha rast nė miqėsoren ndaj Spanjės.

Kjo ėshtė hera e parė qė Jagielka e fiton kėtė shpėrblim, ndėrsa i pesti pėr mbrojtėsin David Moyes.
Back to top Go down
View user profile
 
Moyer dhe Jaglienka mė tė mirėt e muajit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» FOTO TĖ MUAJIT SHTATOR 2015

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: