PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Wenger: Futbolli anglez do ta pėrmirėsojė Arshavinin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3976
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Wenger: Futbolli anglez do ta pėrmirėsojė Arshavinin   Fri Mar 06, 2009 2:15 pm

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, thotė se Liga Premier do ta pėrmirėsojė lojėn e rekrutit tė tij, Andrey Arshavin.
“Unė nuk mendoj se stėrvitjet e shumta i pėrmirėsojnė lojtarėt. Tė gjithė lojtarėt qė janė transferuar kėtu janė bėrė mė tė mirė pėr shkak tė sfidės fizike qė mbretėron nė Kampionatin anglez, shpejtėsia ėshtė mė e madhe dhe nėse nuk pason menjėherė shumė shpejtė e humb topin”.

“Kėtu lojtarėt gjithmonė kanė presion dhe kjo i bėn mė tė mirė. Ēdokush qė ka ardhur nga ligat tjera e ka kuptuar se Liga Premier bazohet nė vėshtirėsitė fizike, pasi qė kėrkesat janė tė mėdha”.

“Jam i kėnaqur me Arshavin, sepse ai krijon raste nė secilėn ndeshje, dhe kjo ėshtė shenjė e njė lojtari kulmor. Kur ai e ka topin, gjithmonė ndodh diēka. Nė momentin kur do tė pėrshtatet fizikisht, ai do tė bėhet njė lojtar i jashtėzakonshėm”, ka thėnė Wenger.
Back to top Go down
View user profile
 
Wenger: Futbolli anglez do ta pėrmirėsojė Arshavinin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: