PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 USB memorie me antivirus tė integruar

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: USB memorie me antivirus tė integruar   Mon Mar 09, 2009 6:50 amBuffalo ka pėrgatitur memoriet USB tė dhėnat e tė cilave i mbrojnė me ekriptimin 256-bitėsh, derisa vijnė me antivirus tė integruar.
Memoriet USB tė fundit nga kompania Buffalo do tu pėlqejnė tė gjithėve pėr tė cilėt siguria e tė dhėnave ka rėndėsi. Tė pajisura me enkriptimin 256-bitėsh dhe softuerin antivirus nga Trend Micro memoria do t’i skanojė tė dhėnat nė kohė reale.

Memoria bart shenjėn RUF2-HSCL-U, e do tė vjen me kapacitete prej dy, katėr apo tetė gigabajt. Pesha e kėsaj memorie ėshtė 12 gramė.

Nė tregun amerikan memoriet e sigurta nga Buffalo do tė duhej tė paraqiteshin nė mesin e kėtij muaji me ēmim prej 55, 75, 130 i 185 dollarė, me radhė pėr modelet prej njė, dy, katėr e tetė gigabajt.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
USB memorie me antivirus tė integruar
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: