PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Asus – ekrane pa tela dhe ekonomik

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4137
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Asus – ekrane pa tela dhe ekonomik   Mon Mar 09, 2009 6:51 amNga shumė ekrane tė cilat janė aktualisht nė dispozicion veēohen ata nga kompania Asus me teknologji tė lidhjes pa tela me kompjuter dhe modelet efikase nga pikėpamje e shpenzimit tė energjisė elektrike.
Shumica e periferaleve kompjuterike sot mund tė pėrmbajnė teknologjinė pa tela (wireless), pos ekraneve. Mirėpo, Asus ka paraqitur, siē thonė ata, ekranin e parė nė botė i cili paraqet fotografinė me anė tė lidhjes pa tela.

Wireless LCD Monitor i pėrket linjės EzLink Series, e me kompjuter komunikon me anė tė Wireless Host Controller Interface (WHCI) apo Wireless USB Host Wire Adapter (HWA). Fotografia gjoja shfaqet pa asnjė degradim tė kualitetit nė krahasim me ekranet klasike “me tela”.

Gjithashtu, janė paraqitur edhe modelet e pranueshme nga pikėpamja ekologjike dhe e shpenzimit tė efektshėm tė rrymės – VH192C me diagonale prej 18.5 inēėsh dhe VH196 me diagonale prej 19 inēėsh. Me shfrytėzimin e dy llambave nė shpenzim kursehen deri nė 20 pėr qind nė krahasim me ekranet konvencionale.

Asus nuk i ka bėrė publike detajet pėr ēmimet dhe datat e paraqitjes sė tyre nė treg.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Asus – ekrane pa tela dhe ekonomik
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: