PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 IPKO hap portal argėtues dhe informues

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4111
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: IPKO hap portal argėtues dhe informues   Tue Mar 10, 2009 8:19 amKompania Telekomunikuese IPKO ka lėshuar online dhe tė hapur pėr tė gjithė shfrytėzuesit e internetit ne Kosovė dhe botė portalin informativ dhe argėtues - www.ipko.net, si njė veprim shtesė nė zhvillimin dhe promovimin e teknologjisė informative pėrmes mundėsive qė ofron web-i dhe interneti.
IPKO ėshtė kompania e parė telekomunikuese ne Kosovė qė hap portal argėtues dhe informativ pėr konsumatorėt e saj dhe tė gjithė pėrdoruesit e internetit kudo nė botė.
Portali i IPKO, i cili ka qenė i mbyllur vetėm pėr klientėt e IPKO-s, deri te enjten pasdite dhe qė tani ėshtė hapur pėr tė gjithė ka pėr synim informimin dhe argėtimin e shfrytėzuesve tė internetit, si dhe qasjen mė tė lehtė nė produktet dhe shėrbimet qė ofron IPKO nė telefoninė mobile, internet, telefoni fikse dhe televizion kabllor.
Portali i IPKO, pėrmban informacione nga politika, sporti, informacione argėtuese si dhe informata te rėndėsishme pėr produktet dhe shėrbimet e kompanisė. Theksi kryesor i jepet informacionit nga shoėbiz, teknologjia dhe humori, fotografive dhe lojėrave duke u orientuar kėshtu kryesisht nė pėrmbajtje argėtuese.
Portali www.ipko.net pėrmban edhe njė seksion tė dedikuar vetėm pėr klientėt e IPKO.
Pėrmes portalit klientėt e IPKO mund te kyēen ne e-mailin personal tė (ipko.net), tė mbushin llogaritė e internetit, si dhe tė informohen pėr produktet dhe shėrbimet e IPKO. Klientėt e IPKO gjithashtu mund tė shfrytėzojnė edhe mini-portalin My Telephony (Telefonia Ime), i cili ju jep qasje nė informatat e pėrdorimit tė telefonisė fikse - pėrfshire kėtu listėn e thirrjeve dhe shpenzimet e pėrdorimit

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
IPKO hap portal argėtues dhe informues
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: