PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Walkman OLED nga Sony

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4142
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Walkman OLED nga Sony   Tue Mar 10, 2009 8:19 amKeni parasysh, nuk bėhet fjalė pėr celular, edhe pse Sony NWZ-X1000 nė shikim tė parė duket si i tillė. Bėhet fjalė pėr audio playerin me ekran OLED dhe 30 GB hapėsirė pėr ruajtje tė dhėnave.
Sony NWZ-X1000 mbėshtet audio formatet MP3, WMA e AAC, si dhe video formatet MPEG-4, H.264 e WMV, tė cilat do tė mund t’i shihni nė ekranin OLED me rezolucion prej 432 x 240 pikselash, mirėpo, pėr fat tė keq, vet video materialet do tė mund tė shihen nė rezolucionin 320 x 240 piksela, qė do tė thotė se ekrani do tė mbetet bukur i papėrdorur.
Tridhjetė GB hapėsirė pėr ruajtje tė dhėnave tingėllon bukur mirė, mos tė themi mbresėlėnėse, derisa bateria do tė mund tė zgjas 33 orė solide nė dėgjimin e muzikės dhe nėntė orė nė shikimin e video materialeve. Nga gjėrat tjera interesante vlen tė veēohet radiomarrėsi FM, mbėshtetja pėr WiFi dhe shfletuesi i integruar i uebit me mbėshtetje pėr YouTube.
NWZ-X1000 nė treg do tė paraqitet sė shpejti me ēmim tani pėr tani tė panjohur pėr ne.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Walkman OLED nga Sony
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: