PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ankandi pėr domenin kosovo.com pėrfundon nesėr

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 3749
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Ankandi pėr domenin kosovo.com pėrfundon nesėr   Tue Mar 10, 2009 8:24 amDomeni kosovo.com pronarė tė sė cilit deri para disa muajve kanė qenė serbėt, ėshtė futur nė ankand nė Sedo.com. Fillimisht ky ankand u caktua tė pėrfundonte me 26 shkurt por data e fundit ėshtė caktuar pėr nesėr, 11 mars 2009.
Momentalisht oferta mė e lartė ėshtė 32,500 euro, dhe si duket vlerėsimi fillestar se do tė arrijė ēmimin nė mes tė 300,000 dhe 500,000 dollarė nuk u arrit.
Ky ėshtė njė shans i mirė qė qeveria e Kosovės apo ndonjė shqiptar i pasur tė hyjė nė kėtė aksion dhe tė fusė ēmimin mė tė lartė para se kėtė ta bėjė qeveria serbe, sepse ka indikacione tė involvimit tė qeverisė serbe nė kėtė proces.
Kosovo.com ėshtė aq domein-emėr i rėndėsishėm sa qė pronari i ri do tė ketė shumė pėrparėsi nga blerja, sė pari si njė platformė propagandimi , sidomos nė kohėn kur Kosova po kalon nėpėr zhvillime me pėrmasa historike, dhe sė dyti posedimi i kėtij domeni ka njė benefit tė madh komercial.
Kjo kompani e ankandeve para disa kohe shiti Melbourne.com pėr $700,000, Iran.com pėr $400,000, Malaysia.com pėr $400,000 dhe Gibraltar.com pėr $360,000

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Ankandi pėr domenin kosovo.com pėrfundon nesėr
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bill Clinton: Statement on Kosovo (March 24, 1999)
» Kosova anėtare e FMN,(Fondi Monetar Ndėrkombėtar)
» Tjetėr reagim i Donika Gėrvallės: Isa Mustafa po ia dorėzon LDK-nė Haradinajt
» Ndihma e juaj shpresa ime pėr jetė-Ta ndihmojmė Ismet Bytyēin
» Po ta jap jetėn me pushkė nė duar mė duket porsi tė lind pėr herė tė dytė thoshte Deshmori i UēK -Sė Kolė N.Mirdita

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: