PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Raul: Ronaldo ėshtė i mirėseardhur nė Real

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3526
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Raul: Ronaldo ėshtė i mirėseardhur nė Real   Tue Mar 10, 2009 12:26 pm

Kapiteni i Real Madridit, Raul, beson se Cristiano Ronaldo do tė jetė i pranueshėm nėse vendos tė vijė nė Santiago Bernabeu.
Klubi mbretėror nuk e ka fshehur synimin pėr tė angazhuar Cristiano Ronaldon, por tentimi i verės sė kaluar pėr tė marrė shėrbimet e portugezit dėshtoi.

“Mendoj se Ronaldo do tė pranohej mirė nėse vjen nė Real Madrid. Njerėzit tė cilėt mė herėt kanė luajtur me tė, thonė se ai ėshtė njė djalosh i mirė. Me ata qė kam folur thonė se ai ėshtė njė punėtor i madh dhe njė personalitet i mirė”, ka thėnė Raul.

“Kemi pasur emra tė mėdhenj tė futbollit mė herėt, Ronaldo, Zidan, Beckham, ata ishin integruar nė pėrbėrje, u pėrshtatėn mirė me bashkė-lojtarėt dhe tifozėt. Unė vet nuk e njoh Cristianon, por besoj nė njerėzit tė cilėt e njohin atė shumė mirė”, ka shtuar kapiteni i kampionit tė Spanjės.
Back to top Go down
View user profile
 
Raul: Ronaldo ėshtė i mirėseardhur nė Real
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mirėse erdhe moj pranverė!
» Nuk ėshtė mirė tė thuhet se "Azem Syla ishte agjent i SHIK-ut!"
» 28 Nėntori ėshtė dita e ēlirimit tė Shqipėrisė
» Ēka ėshtė Filozofia
» Dritan Ylli: Ėshtė koha tė punojmė pėr Shqipėrinė evropiane, zoti Klosi!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: