PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Adebayor dėshiron ta shpaguajė veten nė Arsenal

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Adebayor dėshiron ta shpaguajė veten nė Arsenal   Tue Mar 10, 2009 12:27 pm

Sulmuesi i Arsenalit, Emmanuel Adebayor, zbulon se qė tė dy gjigantėt evropian, Milani dhe Barcelona, kishin shprehur interesim pėr shėrbimet e tij, por ai vendosi ta shpaguajė veten tek klubi anglez.
“E di se Milani dhe Barcelona ishin tė interesuar pėr mua, por nė fund unė zgjodha Arsenalin. Ky ėshtė klubi ku dua ta shpaguaj veten me fitore tė rėndėsishme, pasi mė mundėsoi tė bėhem njė prej futbollistėve mė tė mirė nė botė”, ka thėnė Adebayor.

“E gjej veten mirė kėtu, edhe pse, siē them shpesh, kurrė nuk mund tė dish se ēfarė mund tė ndodhė nė tė ardhmen”, shton sulmuesi nga Togo.
Back to top Go down
View user profile
 
Adebayor dėshiron ta shpaguajė veten nė Arsenal
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» REXHEP SHAHU:METAFORA E LIRISĖ OSE DIALOG I PĖRFYTYRUAR ME VETEN

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: