PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ballack: Do tė luftojmė pėr titull deri nė fund

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ballack: Do tė luftojmė pėr titull deri nė fund   Tue Mar 10, 2009 12:31 pm

Mesfushori gjerman Michael Ballack kėrkon nga bashkėlojarėt e tij tė Chelseat qė tė tentojnė tė mposhtin liderin e tabelės, Manchester United, me ēdo kusht.
“Ėshtė gjithmonė e rėndėsishme tė fitoni. Fitorja e fundit na ka dhėnė besim pėr Ligėn e Kampionėve, por tash ne po ashtu jemi kualifikuar pėr nė rundin e ardhshėm tė kupės”, ka thėnė Ballack pėr faqen zyrtare tė Chelseat.

“Ende vazhdon gara pėr titull. Sigurisht, tė jemi real, United ka shtatė pikė epėrsi dhe njė ndeshje mė pak, dhe nuk ėshtė ndonjė ekip tjetėr por United. E dimė se ėshtė diferencė e madhe, por nėse diēka ndodh, ne jemi aty. Do tė pėrpiqemi deri nė fund”, ka shtuar Ballack.
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4136
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Ballack: Do tė luftojmė pėr titull deri nė fund   Tue Mar 10, 2009 2:21 pm

ishall e flliq United !

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Ballack: Do tė luftojmė pėr titull deri nė fund
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» KQZ: Deri nė orėn 13:00 kanė votuar 35,24% e zgjedhėsve. PD: Pjesėmarrja mbi 36 pėrqind
» DERI KUR TĖ MIRREMI ME VETVETEN E JO ME ARMIKUN E VĖRTETĖ..?
» Kronologjia e ngjarjeve qė nga vitet 600 para Krishtit deri mė sot
» Lili Bimi: Poezi: Titull "Lule e vetmuar"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: