PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Benzema pėrfshihet nė skuadrėn e Lyonit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3915
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Benzema pėrfshihet nė skuadrėn e Lyonit   Tue Mar 10, 2009 12:33 pm

Skuadra e Olympique Lyonnais ka marrė njė lajm tė mirė, pasi qė sulmuesi Karim Benzema, i cili ishte i dyshimtė pėr tė udhėtuar nė Camp Nou, ėshtė pėrfshirė nė listėn e lojtarėve tė cilėt do tė ndeshen me Barcelonėn.
Barcelona dhe Lyoni takohen tė mėrkurėn mbrėma nė Camp Nou pėr ndeshjen kthyese tė 1/8 tė Finales sė Ligės sė Kampionėve, ndėrsa mėsohet se sulmuesi kryesor i skuadrės franceze do tė jetė nė fushė.

Lajmin e ka bėrė tė ditur faqja zyrtare e Lyonit, ndėrkohė pėrveē Benzemas tė gatshėm pėr lojė janė edhe Hugo Lloris dhe Jean-Alain Boumsong, tė cilėt munguan nė humbjen e tė shtunės kundėr Lille nė Ligue 1.
Back to top Go down
View user profile
 
Benzema pėrfshihet nė skuadrėn e Lyonit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: