PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Gresso Lady Diamond, telefon pėr pasanikė

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4200
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Gresso Lady Diamond, telefon pėr pasanikė   Wed Mar 11, 2009 6:08 amNjerėzit nga kompania Gresso me gjasė jetojnė nė njė botė krejt tjetėr, sepse edhe mė tutje po vazhdojnė tė bazojnė prodhimin e tyre nė telefonat e shtrenjtė dhe luksoz, derisa shumica e njerėzve nė botė po shtrėngojnė rripat pėr shkak tė krizės ekonomike.
Shtojca e fundit nė paletėn e kompanisė Gresso ėshtė telefoni Lady Diamond i cili qartazi ėshtė vetėm pėr zonja. Dhe atė pėr ato zonja tė cilat janė nė gjendje tė ndajnė 5.500 dollarė pėr blerjen e tij, nėse nuk kanė afėr vetit ndonjė kavalier i cili do t’ua dhurojė kėtė telefon.

Ėshtė interesante qė nė shitje janė lėshuar vetėm tetė telefona tė kėtillė, qė, pėrveē dizajnit, mund tė ndikojė dukshėm nė tėrheqjen nga ky model.

Kur jemi tek dukja, telefoni Lady Diamond ėshtė pėrpunuar nga qeramika e teknikės sė lartė nė ngjyrė Magenta Diamond, ėshtė mbėshtjellė me ari prej tetė karatėsh dhe i ka katėr diamante tė tastet pėr navigim.

Pas gjithė kėsaj qė u pėrmend, specifikat e tij disi bien nė plan tė dytė, por megjithatė do tė pėrmendim se ky celular ka fotoaparat prej dy megapikselash, dy gigabajt tė memories sė brendshme, lidhjet GSM/GPRS e Bluetooth, derisa punon me sistemin operativ Windows Mobile 6.0 Standard.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Gresso Lady Diamond, telefon pėr pasanikė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: