PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Samsung S5230 – celular super i hollė

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4198
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Samsung S5230 – celular super i hollė   Wed Mar 11, 2009 6:11 am
Kompania e Koresė Jugore Samsung ka paraqitur njė telefon super tė hollė prej gjithsej 11.9 milimetrash.
Samsung S5230 pėrmban edhe shumė gjėra tjera si: fotoaparat prej 3 megapiksela (me opsion pėr video incizim) dhe ekran tė ndjeshėm nė prekje WQVGA prej tre inē - 240 x 400 piksela.

Teknologjia speciale TouchWiz, e cila ėshtė vepėr e kompanisė Samsung, mundėson manipulimin e lehtė me mundėsitė e tij dhe ekranin fillestar, i cili edhe ashtu ėshtė shumė i lehtė pėr navigim.

Nga funksionet tjera vlen tė veēohen shėrbimet Google Search e Google Gmail, mbėshtetja pėr Bluetooth 2.1, mbėshtetja pėr GSM (850/900/1800/1900MHz) si dhe qasja pėr kartelat microSD.

Tani pėr tani nuk ka tė dhėna pėr ēmimin, por dihet se Samsung S5230 do tė paraqitet nė treg gjatė muajit prill tė kėtij viti.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Samsung S5230 – celular super i hollė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Milazim Kadriu: Mendime tė njerėzve me menēuri tė hollė , trashėgim pėr brezat e ardhshėm

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: