PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Qfar OS perdorni ?

Go down 

Qfar OS perdorni ?
XP
67%
 67% [ 2 ]
Vista
33%
 33% [ 1 ]
LinuX
0%
 0% [ 0 ]
Mac
0%
 0% [ 0 ]
Total Votes : 3
 

AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4349
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Qfar OS perdorni ?   Wed Mar 11, 2009 8:49 am

Qfar Sistemi Oprativ Perdorni ?

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3746
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Qfar OS perdorni ?   Sat Mar 14, 2009 4:25 pm

arbias wrote:
Ghetto Gold wrote:
Qfar Sistemi Oprativ Perdorni ?
hej a o ka me doket apo kam postuar dhe votuar edhe nje her ne kete sondazh po me duket qe e ke shlyer ?

normal se osht vista

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4349
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Qfar OS perdorni ?   Sun Mar 15, 2009 5:37 am

Une Windows XP Service Pack 3 !

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3746
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: Qfar OS perdorni ?   Tue Mar 17, 2009 1:07 pm

Ghetto Gold wrote:
Une Windows XP Service Pack 3 !
pajtohem se osht i mir po ku ta ki pc si tondin e temin vyn njo pak me i ri a pajtohesh?

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Qfar OS perdorni ?   

Back to top Go down
 
Qfar OS perdorni ?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Votime dhe Sondazhe-
Jump to: