PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Mourinho: Nė Manchester ndjehem si nė shtėpi

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Mourinho: Nė Manchester ndjehem si nė shtėpi   Thu Mar 12, 2009 6:59 am

Menaxheri i Inter, Jose Mourinho, thotė se ai ndjehet si nė shtėpi nė Old Trafford, por megjithatė shton se ai nuk ėshtė i interesuar pėr tė pasuar menaxherin Sir Alex Ferguson nė detyrėn e kampionit tė Anglisė.
“Pėr tė parėn herė kam ardhur kėtu nė vitin 2004, dhe atėherė vėrtetė ishte diēka e re pėr mua. Tash jo, di ca detaje sikur tė ishte shtėpia ime”, ka thėnė Mourinho para derbit tė sotėm tė Ligės sė Kampionėve.

“Shumė gjėra kanė ndryshuar qė nga viti 2004, por jo edhe mėnyra se si e shoh unė futbollin, pasioni im pėr sportin dhe kjo ėshtė ajo qė do t’ua them lojtarėve. Ata duhet tė kėnaqen me njė ngjarje kaq tė rėndėsishme”, ka shtuar portugezi.

Mourinho po ashtu ka thėnė se spekulimet se ai mund ta zėvendėsojė Fergusonin tek Manchester United, janė tė pavėrteta.
Back to top Go down
View user profile
 
Mourinho: Nė Manchester ndjehem si nė shtėpi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: