PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lampard: Tė gjithė na kanė frikėn

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3642
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Lampard: Tė gjithė na kanė frikėn   Thu Mar 12, 2009 7:01 am

Mesfushori i Chelseat, Frank Lampard, beson se rikthimi i shpirtit luftues tek blutė ėshtė njė mesazh rrėqethės pėr klubet evropiane.
Chelsea mbetet i pamposhtur nėn drejtimin e trajnerit Guus Hiddink, pas barazimit tė djeshėm 2-2 ndaj Juventusit, qė iu lejoi bluve tė kualifikohen pėr nė ēerekfinale tė Ligės sė Kampionėve.

“Mbase askush nuk dėshiron tė pėrballet me ne, me mėnyrėn se si luajmė. Kundėr Juventusit dhe nė pesė ndeshjet e kaluara kemi treguar se jemi tė bashkuar dhe, kur shpirti kombinohet me kualitetin, mund tė bėjmė ēfarė tė duam”, ka thėnė Lampard.
Back to top Go down
View user profile
 
Lampard: Tė gjithė na kanė frikėn
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bashkatdhetarėt kanė tejkaluar investimet e bashkėsisė ndėkombėtare nė Kosovė
» Dritan Dajti, studenti qė u kthye nė frikėn e policisė
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TĖ GJITHĖVE!Dosjer nga AGIM GASHI
» Frank Shkreli:TĖ GJITHĖ PĖR MARK GJONAJ-N MĖ 13 SHTATOR
» Murat Gecaj: Mbyllet Gazeta "Mėsuesi" - Nderim pėr gjithė drejtuesit, redaktorėt dhe bashkėpunėtorėt

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: