PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Porto kualifikohet

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3757
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Porto kualifikohet   Thu Mar 12, 2009 7:07 am

Skuadra e Portos ka arritur tė nxjerrė njė barazim pa gola nė shtėpi kundėr Atletico Madridit, pėr tė vazhduar garėn e mėtutjeshme nė Ligėn e Kampionėve.
Takimi i parė i 1/8 tė finales sė Ligės sė Kampionėve ndėrmjet Atletico Madridit dhe Portos i zhvilluar nė kryeqytetin spanjoll kishte pėrfunduar me rezultat 2-2.

Ishin pikėrisht golat e shėnuar si mysafir tė skuadrės portugeze, tė cilėt ia mundėsuan vazhdimin e mėtutjeshėm tė garės mė tė madhe tė futbollit evropian pėr klube.
Back to top Go down
View user profile
 
Porto kualifikohet
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: