PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ibrahimovic i dėshpėruar

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3529
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ibrahimovic i dėshpėruar   Thu Mar 12, 2009 7:10 am

Sulmuesi i Interit, Zlatan ibrahimovic, ka mbetur i zhgėnjyer nga humbja nė Old Trafford, dhe thotė se pėrkundėr eliminimit, zikaltrėt bėnė gjithēka qė mundėn.
“Tė gjithė e huqėm golin. Ata shėnuan dy gola nė minutat e katėrta tė tė dy pjesėve, dhe kur tė ndodh kjo, atėherė eliminohesh”.

“Ne vazhduam tė luajmė, dhe dy herė e goditėm shtyllėn, po ashtu unė i pata edhe dy mundėsi tė mira. Luajtėm me vetėbesim dhe karakter, por kjo nuk mjaftoi”.

“Ėshtė pėr tė ardhur keq, sepse vėrtet dėshiroja ta fitoj kėtė trofe, ky ishte qėllimi im kryesor kėtė sezon”, ka thėnė boshnjaku me pasaportė suedeze.
Back to top Go down
View user profile
 
Ibrahimovic i dėshpėruar
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Demir Krasniqi: Shpėrnguljet e shqiptarėve nė kėngėt tona popullore
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» Fatmira Nikolli-EKSKLUZIVE/ Rrėfimi i mbesės sė Konicės: Pakti i Enverit qė shpėtoi familjen
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Koēo Danaj trondit Ballkanin: Maqedonia tė shpėrbėhet, Greqia, Serbia dhe Mali i Zi tė lėshojnė trojet shqiptare tė grabitura nė 1913

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: