PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ronaldo ia sjell fitoren skuadrės sė tij

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ronaldo ia sjell fitoren skuadrės sė tij   Thu Mar 12, 2009 7:13 am

Fenomeni i rikthyer brazilian, Ronaldo Luis Nazario de Lima, ėshtė shėnuar sėrish nė listėn e golashėnuesve pėr Corinthians duke ia siguruar tre pikė tė reja skuadrės sė tij.
Ish- lojtari i Barcelonės, Interit, Real Madridit dhe Milanit, ka shėnuar tė dytin gol radhazi nė dy ndeshje zyrtare nė fanellėn e Corinthians.

Nė takimin e tė mėrkurės mbrėma, tė cilin Corinthians e fitoi me rezultat 2-1 kundėr Sao Caetanos, Ronaldo ishte nė formacionin bazė tė skuadrės vendase gjė qė e ngjalli atmosferėn te tifozėt vendas.

Nė minutėn e 51-tė, me njė goditje ‘volley’ tė ulėt nga njė distancė prej dhjetė metrash brenda gjashtėmbėdhjetėmetėrshit, Fenomeni e mposhti portierin mysafir duke shėnuar golin e dytė pėr ekipin e tij, dhe ky ishte goli i fitores pėr Corinthians.
Back to top Go down
View user profile
 
Ronaldo ia sjell fitoren skuadrės sė tij
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mirėdon Fusha sjell:Nga kujtimet pė Aziz Zhilivoden
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Kastriot Myftaraj sjell njė raport sekret pėr Dronin!
» Agim Vuniqi: Shqiptaro-amerikanėt e Michiganit festojnė fitoren e koalicionit Berisha-Meta
» Irvi Hyka sjell shkrimin:Bill Klinton nė krye tė fushatės pėr njohjen e Kosovės

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: