PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Mourinho: United do t’i fitojė tė gjitha trofetė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Mourinho: United do t’i fitojė tė gjitha trofetė   Thu Mar 12, 2009 7:13 am

Menaxheri i Interit, Jose Mourinho, ka deklaruar se skuadra e cila e eliminoi nga Liga e Kampionėve, Manchester United, i ka tė gjitha kualitetet qė kėtė sezon tė fitojė pesė trofe.
Manchester United deri mė tani kėtė sezon i ka fituar dy trofe (Kupėn e Botės pėr Klube dhe Carling Cup), tė mėrkurėn mbrėma u kualifikua nė ēerekfinalen e Ligės sė Kampionėve, ėshtė lider nė Premier League dhe ėshtė kualifikuar nė gjysmėfinale tė FA Cup.

“Aktualisht ata janė nė formė tė lartė dhe nė nivel maksimal. Ata kanė pėrvojė, kualitet, kondicion tė shkėlqyer fizik dhe intensitet nė ndeshjet e tyre”.

“Jo rastėsisht ata janė kampionė tė Evropės. Dhe pėr arsyet qė pėrmenda ata mund tė fitojnė gjithēka. Mendoj se mund t’i fitojnė pesė trofe kėtė sezon”, ka thėnė trajneri zikaltėr.
Back to top Go down
View user profile
 
Mourinho: United do t’i fitojė tė gjitha trofetė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 30 FOTOT MĖ PREKĖSE TĖ TĖ GJITHA KOHĖRAVE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: