PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lampard: Chelsea nuk e dėshiron Liverpoolin nė ēerekfinale

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Lampard: Chelsea nuk e dėshiron Liverpoolin nė ēerekfinale   Thu Mar 12, 2009 7:14 am

Mesfushori i Bluve, Frank Lampard, thotė se Chelseat do t’i pėlqente tė pėrballej me cilėndo skuadėr nė ēerekfinalen e Ligės sė Kampionėve, pėrveē Liverpoolit.
Vitet e fundit, Chelsea dhe Liverpool janė takuar shpesh nė kuadėr tė Ligės sė Kampionėve. Redsat i kanė eliminuar Blutė nė sezonet 2004/2005 dhe 2006/2007, ndėrsa Chelsea i eliminoi ata nė sezonin 2007/2008.

“Ndoshta edhe Liverpooli nuk dėshiron tė luajė kundėr nesh, por tė jem i sinqertė ne nuk dėshirojmė ta kemi kundėrshtar Liverpoolin”.

“Nėse fati na pėrball me ata, atėherė s’kemi ēfarė tė bėjmė. Por do tė ishim tė lumtur sikur ta shmangnim Liverpoolit”, ka thėnė Lampard pėr “The Daily Mail”.
Back to top Go down
View user profile
 
Lampard: Chelsea nuk e dėshiron Liverpoolin nė ēerekfinale
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: