PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Juve fillon planet pėr Cassano, Hamsik dhe Silva

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Juve fillon planet pėr Cassano, Hamsik dhe Silva   Thu Mar 12, 2009 7:15 am

Skuadra e Juventusit planifikon pėrforcimin e skuadrės kėtė verė, ndėrkohė emrat tė cilėt janė pėrsėritur vazhdimisht nė media, janė Antonio Cassano (Sampdoria), Marek Hamsik (Napoli) dhe David Silva (Valencia).
Pas eliminimit nga Liga Kampionėve, trajneri Claudio Ranieri e ka bėrė tė qartė se Bianconerėt kanė nevojė pėr disa lojtarė klasi, nėse dėshirojnė tė arrijnė objektivat nė sezonin e ardhshėm, duke paralajmėruar ndryshime tė mėdha nė afatin kalimtar veror.

“La Gazzetta Dello Sport” njofton se emri i parė nė listėn e Ranierit ėshtė Antonio Cassano, pėr tė cilin Juve do tė ofrojė 20 milionė euro.

Mesfusha ėshtė problemi kryesor i Zonjės sė Vjetėr, prandaj Marek Hamsik ėshtė njė alternativė pėr ta pėrforcuar kėtė pozitė.

Ndėrkohė, njoftohet se bardhezinjtė tashmė e konsiderojnė David Silvan e Valencias si Pavel Nedvedi i ardhshėm. Valencia ka borxhe tė shumta, dhe kėtė verė do tė detyrohet t’i shesė lojtarėt kryesor, ndėrsa njėri prej tyre ėshtė Silva.
Back to top Go down
View user profile
 
Juve fillon planet pėr Cassano, Hamsik dhe Silva
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Fillon nxjerrja e kufomave nga Morgu i Shkupit
» Vehap Kola:Fushata shqiptare fillon nė Uashington

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: