PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Dy celularė muzikorė dhe njė radio celular nga Nokia

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Dy celularė muzikorė dhe njė radio celular nga Nokia   Thu Mar 12, 2009 7:19 am

Nokia ka paralajmėruar dy telefona tė ri mobil MusicXpress, modelet 5330 e 5730, si dhe njė model tė celularit XpressRadio – 5030.
Back to top Go down
View user profile
 
Dy celularė muzikorė dhe njė radio celular nga Nokia
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: