PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Volkswagen Cross Polo

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Volkswagen Cross Polo   Thu Mar 12, 2009 7:35 amZinxhiri gjerman i supermarketeve “Lidl” sė shpejti, pėrveē
produkteve tė lira ushqimore dhe artikujve pėr shtėpi, nė ofertėn e vet
do tė ketė edhe automjete.

Nė bashkėpunim me distributorin gjerman ATG-Automobile GmbH, Lidl do tė ofrojė automjete me ēmim dukshėm mė tė lirė.

Zėdhėnėsja e zinxhirit tė supermarketeve Petra Trabert ka paralajmėruar
se Lidl me anė tė faqes sė tyre tė internetit do tė ofrojė modelin Opel
Corsa me ēmim prej 11.000 euro, dhe Volkswagen Cross Polo me ēmim prej
14.000 euro qė ėshtė madje 25 pėr qind mė lirė sesa nė shitjen e
rregullt.

Kur merret parasysh se ekonomia gjermane ėshtė nė recesion dhe se
niveli i papunėsisė ėshtė nė rritje prej 8.3 pėr qind, Lidl beson se
mund tė ndihmojė nė ndryshimin e kahjes sė industrisė aktualisht mė tė
goditur nė Gjermani.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Volkswagen Cross Polo
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: