PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Rooney: E urrej Liverpoolin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Rooney: E urrej Liverpoolin   Thu Mar 12, 2009 12:32 pm

Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney, thotė se ai ėshtė njė tifoz i Evertonit dhe se e urren Liverpoolin.
“Jam shumė i ngazėllyer pėr ndeshjen. Jam rritur si njė tifoz i Evertonit, e gjithė familja ime janė tifozė tė Evertonit dhe jam rritur duke e urryer Liverpoolin. Dhe kjo nuk ka ndryshuar”, ka thėnė Rooney para derbit tė vikendit nė Old Trafford.

“Mendoj se ardhja nė Old Trafford do tė jetė njė ndeshje e vėshtirė pėr ta. Ata e dinė se duhet tė fitojnė, e dinė se kanė nevojė pėr tri pikė”.

“Jam i sigurt se ata do tė luftojnė pėr kėtė dhe sigurisht se edhe ne. Nėse ne fitojmė, kjo sigurisht se do t’i fundosė shanset e Liverpoolit dhe kjo ėshtė njė nxitje pėr ne”, ka shtuar anglezi.
Back to top Go down
View user profile
 
Rooney: E urrej Liverpoolin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: