PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 A Giving Of Thnx

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3561
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: A Giving Of Thnx   Thu Mar 12, 2009 12:49 pm

Pershendetje per WEB-MASTER GHETO GOLD i cili e permiresoj dukshem punimin ne forum dhe shpresojm se do te rregullohet me tutje
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4164
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: A Giving Of Thnx   Thu Mar 12, 2009 12:54 pm

Te Faliminderoj edhe une ty per kontributin tend Very Happy

edhe dizajni i mir Wink

_________________
Back to top Go down
View user profile
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3561
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Re: A Giving Of Thnx   Fri Mar 13, 2009 9:36 am

Ghetto Gold wrote:
Te Faliminderoj edhe une ty per kontributin tend Very Happy

edhe dizajni i mir Wink
f.l.m edhe ska perse Very Happy

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: A Giving Of Thnx   

Back to top Go down
 
A Giving Of Thnx
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Diskutime tė ndryshme :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Jump to: