PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Smart veture

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3534
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Smart veture   Fri Mar 13, 2009 6:36 am

Smart-i i ri
Smart fortwo 2009 ėshtė makinė me dy dyer dhe dy pasagjer. Konsiderohet mė shumė makina familjare dhe pėr destinacione tė shkurtra, kurse ėshtė edhe kabriolet.

Motori i saj ėshtė 71 kuaj fuqi dhe ka pesė shpejtėsi…

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Smart veture
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: