PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Pėrfundon ankandi pėr www.kosovo.com

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3533
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Pėrfundon ankandi pėr www.kosovo.com   Fri Mar 13, 2009 6:40 am


,Domeni kosovo.com pronarė tė sė cilit deri para disa muajve kanė qenė serbėt, ėshtė futur nė ankand nė Sedo.com. Fillimisht ky ankand u caktua tė pėrfundonte me 26 shkurt por data e fundit ėshtė caktuar pėr nesėr, 11 mars 2009.

Momentalisht oferta mė e lartė ėshtė 32,500 euro, dhe si duket vlerėsimi fillestar se do tė arrijė ēmimin nė mes tė 300,000 dhe 500,000 dollarė nuk u arrit.

Ky ėshtė njė shans i mirė qė qeveria e Kosovės apo ndonjė shqiptar i pasur tė hyjė nė kėtė aksion dhe tė fusė ēmimin mė tė lartė para se kėtė ta bėjė qeveria serbe, sepse ka indikacione tė involvimit tė qeverisė serbe nė kėtė proces.

Kosovo.com ėshtė aq domein-emėr i rėndėsishėm sa qė pronari i ri do tė ketė shumė pėrparėsi nga blerja, sė pari si njė platformė propagandimi , sidomos nė kohėn kur Kosova po kalon nėpėr zhvillime me pėrmasa historike, dhe sė dyti posedimi i kėtij domeni ka njė benefit tė madh komercial.

Kjo kompani e ankandeve para disa kohe shiti Melbourne.com pėr $700,000, Iran.com pėr $400,000, Malaysia.com pėr $400,000 dhe Gibraltar.com pėr $360,000.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Pėrfundon ankandi pėr www.kosovo.com
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Po ta jap jetėn me pushkė nė duar mė duket porsi tė lind pėr herė tė dytė thoshte Deshmori i UēK -Sė Kolė N.Mirdita
» Pajtim Olluri, 22 vjeēari nga Kosova vritet nė Siri
» Il presidente del Kosovo č il boss di un'organizzazione criminale internazionale?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: