PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 S’ka iPhones dhe iPod nė shtėpinė e Bill Gates

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3539
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: S’ka iPhones dhe iPod nė shtėpinė e Bill Gates   Fri Mar 13, 2009 6:43 am

Bill Gates ka bėrė njė shėtitje nė Uashington, si mund tė pritej, i paketuar me njerėzit e tij, ku ka vizituar shtėpinė e tij si teatėr e cila nuk ka ndonjė kabull optike nė tė. Por, aty pėr ēudi nuk kishte asnjė iPhone.

Nė numrin e fundit tė Vogue, gruaja e Billit, Melinda Gates, ka treguar se pėrgjatė atyre gjėrave “ tė shumta” qė kanė – ata nuk kanė vetėm diēka “iPod dhe iPhone”.

Brutale po – veēanėrisht pėr Billin dhe tre fėmijėt e Melindės (dy vajza dhe njė djalė) tė cilėt do tė paraqiten me mė pak gjėra para shokėve dhe shoqeve tė tyre, sidomos tani pėr iPodin e ri.

Madje Melinda ka pranuar se nuk pėrdor edhe prodhime tė Apple. “Tė gjithė tani dhe mandej do thonė; ‘Ēka ju ndalon tė mos keni iPhone’”, ka thėnė ajo.

Pastaj, kush mund ta priste kėtė nga themeluesi i Microsoft-it Bill Gates? Njeriu qė ka krenarinė, qė bėri edhe njė Mobile dhe krijoj skuadrėn e Zune, tė cilėt ka mundėsi qė tė ngrisin nė Bill tė ri.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
S’ka iPhones dhe iPod nė shtėpinė e Bill Gates
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Irvi Hyka sjell shkrimin:Bill Klinton nė krye tė fushatės pėr njohjen e Kosovės
» Asllan Dibrani: Shtatorja e Bill Klintonit nė Prishtinė me mangėsi artistike

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: